Aqua Maraton

W dniu 6 marca [2017 r. – przyp. red.] w Aquaparku Miejskim przy ul. Wyszyńskiego 56 w Mińsku Mazowieckim odbył się długo wyczekiwany Aqua Maraton!

Trzydziestu odważnych ćwiczyło w rytmach muzyki disco aż dwie godziny! Pierwsza część imprezy, prowadzona przez Panią Adę, to jak na dobry trening przystało rozgrzewka połączona z treningiem siłowym przy użyciu hantli – wszystko to oczywiście w basenie sportowym. Po krótkim odpoczynku i mini konkursie z nagrodami uczestnicy przeszli na basen do nauki pływania w którym przyszedł czas na rekreację! Aquatańce realizowane przez Panią Ewelinę były nie lada gratką dla miłośników wodnej rekreacji, zaś ostatnie chwile imprezy to istna fiesta! Taniec w parach, kółeczkach, wężyki! Świetna zabawa! Po dwugodzinnych zmaganiach nastąpił konkurs z nagrodami! Sześć nagród ufundowanych przez MOSiR oraz jedna nagroda ufundowana Fit&Joy zostały wręczone uśmiechniętym zawodnikom! Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez MOSiR! Maraton, w trochę innej odsłonie bo na twardej nawierzchni, powróci już wkrótce do oferty MOSiR! Śledźcie w kwietniu nasz profil fb oraz stronę internetową! Szczegóły niebawem!

dziękujemy za przesłanie informacji i zdjęć p. Karolinie Stokowskiej z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim.

Dodano: 3 sierpnia 2018 do kategorii Pływanie

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi