Wpisy w kategorii: Biegi

Wiosna w Górkach

Biegi 22.09.20

W niedzielne przedpołudnie, 14 czerwca, prawie stu biegaczy zgromadziło się w miejscowości Górki na Biegu Wiosny. Organizatorami sportowego wydarzenia było stowarzyszenie Akademia Sztuk Walki (Dawid Matwiej, Monika Matwiej) oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim (Rafał Wtulich). (więcej…)

W słońcu i cieniu

Biegi 22.09.20

Siedmiokilometrową, malowniczą, trasę pokonały uczestniczki i pokonali uczestnicy tegorocznego Biegu o Puchar Wójta Gminy Dębe Wielkie „Dębska Siódemka”. Biegaczki i biegacze przemknęli m.in. wzdłuż rzeki Mieni oraz lasami Celinowa, Rudy i Teresławia. (więcej…)

Pobiegli dla Emilki

Biegi 22.09.20

Paweł Czyżkowski z Mińskiego Klubu Biegacza Dreptak Mińsk Mazowiecki najszybciej pokonał pięciokilometrowy dystans przeznaczony dla dorosłych uczestniczek i uczestników Biegowego Splotu dla Emilki. Dotarcie do mety zawodów zajęło mu 19 minut i 23 sekundy. (więcej…)

Wirtualne acz realne

Biegi 9.09.20

Wręczenie okolicznościowych, okazałych, pucharów i innych nagród rzeczowych biegaczkom i biegaczom stanowiło najważniejszy cel spotkania mającego miejsce przed siedzibą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim.

(więcej…)

Pobiegli z Prezydentem

Biegi 12.08.20

Prawie dwieście uczestniczek i uczestników stanęło na starcie tegorocznej, ósmej w historii, edycji Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Mińsku Mazowieckim. Wydarzenie, którego głównym organizatorem była Fundacja Dziękujemy za Wolność odbyło się tym razem w Parku Dernałowiczów. (więcej…)

Walentynkowi biegacze

Biegi 11.08.20

Prawie dziewięciokilometrowy dystans pokonali uczestnicy VII Walentynkowego Biegu pod Najstarszą Sosną w Polsce. Na jego starcie stanęło ponad sto pięćdziesięcioro biegaczek i biegaczy. (więcej…)

Cukrzyco precz!

Biegi 14.07.20

Sto siedemdziesięcioro siedmioro zawodniczek i zawodników stanęło na starcie czwartego w historii Mińska Mazowieckiego Mińskiego Biegu „Policz się z cukrzycą”. Z myślą o uczestniczkach i uczestnikach sportowego wydarzenia przygotowano około pięciokilometrową trasę wiodącą parkowymi alejkami. (więcej…)

Choinki dla biegaczy

Biegi 8.07.20

Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim oraz przylegające do niego leśne tereny stanowiły arenę pięciokilometrowego Biegu po Choinkę. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi