Wpisy w kategorii: Biegi

Po złote trofeum

Biegi 10.04.21

11 października w końcu udało się zorganizować IV Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki w Sulejówku. Przez pandemię impreza była przekładana od kwietnia. Ostatecznie w niedzielę z podziałem na grupy udało się pobiec. Rozpoczęli najmłodsi. Dzieci z rocznika 2013-2010 musiały pokonać 400 metrów. Roczniki 2009-2007 kilometr. 2006-2004 dwa kilometry. Dzieci z Sulejówka były zwolnione z opłat startowych. (więcej…)

Przez uliczki Okuniewa

Biegi 24.03.21

W trzech kategoriach została przeprowadzona dziesiąta edycja okuniewskiego Biegu Rycerza Okunia. Na trasie przebiegającej uliczkami tego dawnego miasta znajdującego się w powiecie mińskim rywalizowali biegacze oraz aktywni sympatycy nordic walkingu. (więcej…)

Na jesiennym szlaku

Biegi 23.03.21

Dwadzieścia pięć zawodniczek i pięćdziesięciu trzech zawodników stanęło na starcie drugiej części Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych. (więcej…)

Przełajowy nordic walking

Biegi 16.03.21

Sportowa rywalizacja przeznaczona dla dzieci i młodzieży zainaugurowała tegoroczną odsłonę Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w biegach przełajowych 2020. Młode zawodniczki i zawodnicy zmagali się na dystansach około 400, 600, 1000 i 1500 metrów. (więcej…)

Wiosna w Górkach

Biegi 22.09.20

W niedzielne przedpołudnie, 14 czerwca, prawie stu biegaczy zgromadziło się w miejscowości Górki na Biegu Wiosny. Organizatorami sportowego wydarzenia było stowarzyszenie Akademia Sztuk Walki (Dawid Matwiej, Monika Matwiej) oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim (Rafał Wtulich). (więcej…)

W słońcu i cieniu

Biegi 22.09.20

Siedmiokilometrową, malowniczą, trasę pokonały uczestniczki i pokonali uczestnicy tegorocznego Biegu o Puchar Wójta Gminy Dębe Wielkie „Dębska Siódemka”. Biegaczki i biegacze przemknęli m.in. wzdłuż rzeki Mieni oraz lasami Celinowa, Rudy i Teresławia. (więcej…)

Pobiegli dla Emilki

Biegi 22.09.20

Paweł Czyżkowski z Mińskiego Klubu Biegacza Dreptak Mińsk Mazowiecki najszybciej pokonał pięciokilometrowy dystans przeznaczony dla dorosłych uczestniczek i uczestników Biegowego Splotu dla Emilki. Dotarcie do mety zawodów zajęło mu 19 minut i 23 sekundy. (więcej…)

Wirtualne acz realne

Biegi 9.09.20

Wręczenie okolicznościowych, okazałych, pucharów i innych nagród rzeczowych biegaczkom i biegaczom stanowiło najważniejszy cel spotkania mającego miejsce przed siedzibą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim.

(więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi