Wpisy w kategorii: Biegi

Pobiegli dla Mikołaja

Biegi 7.03.19

W sobotę, 9 grudnia, w Górkach, gm. Dębe Wielkie miał miejsce I Bieg Mikołaja. Ciężar organizacji wzięli na siebie przedstawiciele stowarzyszenia Akademia Sztuk Walki Dawid Matwiej i Monika Matwiej oraz reprezentant dębskiego Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, dyrektor placówki, Rafał Wtulich.

(więcej…)

Medale w „Mechaniku”

Biegi 20.02.19

Osiemdziesięciu czterech śmiałków uczestniczących w biegach przeznaczonych dla dzieci i młodzieży oraz stu dwudziestu sześciu startujących w rywalizacji open wzięło udział, łącznie, w ubiegłorocznym 5 Jesiennym Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych.

(więcej…)

Sportowcy Powstańcom

Biegi 16.10.18

Honorowy patronat objęli nad I Biegiem Powstańców Warszawy starosta Powiatu Mińskiego Antoni Jan Tarczyński, burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki Marcin Jakubowski i wójt Gminy Mińsk Mazowiecki Antoni Janusz Piechoski.

(więcej…)

Australijczycy na Budowlanej

Biegi 25.07.18

Australijczycy na Budowlanej
Kapryśna, letnia, pogoda pokrzyżowała nieco szyki organizatorom I Australijskiego Biegu Dreptaka dla Dorosłych i Dzieci. Padający deszcz nie zachęcił wielu potencjalnych kandydatów do zwycięstwa w tej ciekawej rywalizacji do przybycia na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim.

(więcej…)

Medale pachnące sosną

Biegi 5.07.18

Dziesięć części złożyło się na tegoroczny cykl regularnych punktowanych środowych treningów biegowych, treningów krosowych i Nordic Walking odbywających się pod nazwą Dreptak Czelendż.

(więcej…)

Halinów – Rycerz Okuń

Biegi 5.07.18

Biegacze dla Rycerza

W niedzielę, 10 czerwca, przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Okuniewie znalazły swoje miejsce start i meta Biegu Rycerza Okunia. Pogoda dopisała, dzięki czemu do biegu przystąpiło około 150 osób.

(więcej…)

Sulejówek – Bieg Marszałka

Biegi 5.07.18

XI bieg Marszałka w Sulejówku już za nami!
Odbył się on w bardzo słoneczną i ciepłą sobotę, 9 czerwca. Zawodnicy licznie zgromadzili się, aby wziąć udział w biegu głównym na 10 km. Dodatkowo odbył się także bieg dla Maluchów, Memoriał im. Haliny Zielińskiej, rywalizacja Służb Mundurowych, a także po raz szósty Mistrzostwa Grupy Polsat.

(więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi