Huragan na Sportowej

Nikła wygrana, 1:0 (0:0) Huraganu Wołomin z Mazovią Mińsk Mazowiecki i Drukarza Warszawa z Hutnikiem Warszawa 2:1 to wyniki pierwszych meczów dokończenia rozgrywek grupy północnej czwartej ligi.

-Patrząc na nasz zespół i jego przygotowanie fizyczne w tym momencie doszliśmy do wniosku, że taktycznie podejdziemy do meczu w ten sposób, że w tej pierwszej połowie trochę więcej oddamy piłek i popracujemy w defensywie. W drugiej połowie zaś zagramy mocniej, wyżej, bardziej zdecydowanie. Jestem bardzo zadowolony, że zawodnicy zagrali bardzo ambitnie. Pokazali charakter i chęć zdobycia bramki. Mieliśmy kilka sytuacji do strzelenia gola. Szkoda, że nam się to nie udało. Podziękowania dla naszych zawodników za zaangażowanie i pracę na boisku. Szykujemy się do kolejnych spotkań ligowych i pucharowego meczu – powiedział po zakończeniu pojedynku z Huraganem jeden z trenerów Mazovii Robert Stelmach. Dodajmy, że jedyny gol w tym meczu padł pod koniec pierwszej połowy. Jego autorem okazał się Marcin Figiel. – Mazovia zaskoczyła mnie trochę składem wyjściowym. Myślę, że gdyby pod koniec pierwszej połowy nie padł gol da nas to w druga część meczu mogłaby różnie wyglądać. Po przerwie Mazovia wprowadziła 4 zawodników i jakość jej gry na pewno się podniosła. Ograniczaliśmy się do kontr i przeszkadzania. Gdyby Mazovia wykorzystała jedną ze swoich sytuacji mecz stałby się bardziej otwarty, bo chcieliśmy osiągnąć w nim zwycięstwo – podkreślił trener Huraganu Sergiusz Wiechowski.

Dodajmy, że rozegrany bez udziału publiczności mecz goście kończyli osłabieni brakiem jednego zawodnika. W 60′ obejrzał ją strzelec bramki dla Huraganu.

Mazovia: Mateusz Łysik – Marcin Kowalczyk (84′ Michał Herman), Alan Grabek, Jarosław Krajewski, Dawid Matak, Rafał Słowik (46′ Jewhen Romanow), Marcin Kacprowicz (46′ Piotr Parobczyk), Łukasz Puciłowski (46′ Bartosz Malesa), Krystian Przyborowski, Jakub Zatorski (72′ Janusz Nojszewski), Michał Bondara (46′ Wojciech Wocial).

Dodano: 9 września 2020 do kategorii Piłka nożna