Wpisy w kategorii: Kolarstwo

Memoriałowy kwintet V-MAX-u

Kolarstwo 4.03.21

Ponad dwustu kolarzy przybyłych do Mińska Mazowieckiego z różnych zakątków naszego kraju wzięło udział w sobotnim, 1 sierpnia, kryterium kolarskim poświęconym Feliksowi Rawskiemu. Zawody, przeprowadzono w dwóch kategoriach, Super Prestige i Fit Race. (więcej…)

Pomknęli do Barczącej

Kolarstwo 2.09.20

Na starą, ale wyremontowaną rundę w Mariance powrócili po dwóch latach przedstawiciele Klubu Kolarskiego V – MAX Mińsk Mazowiecki oraz zaprzyjaźnieni z nimi miłośnicy kolarstwa. Osoby zainteresowane przejazdem spotkały się przed siedzibą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim. Następnie przejechały one do Barczącej, gdzie nastąpił szybki start sportowego wydarzenia. Tym samym inauguracja tegorocznych „Szybkich Czwartków” stała się faktem.

V – MAX na podium

Kolarstwo 14.02.20

Kolorowy peleton złożony z aktywnych miłośniczek i miłośników kolarstwa przemknął w sobotę, 27 lipca, przez kilka miejscowości znajdujących się na terenie Gminy Jakubów. (więcej…)

Na bezlitosnej szynie

Kolarstwo 5.01.20

Sześciu śmiałków stanęło do niedzielnej, 12 maja, rekreacyjnej walki, której stawką był czek opiewający na sumę dwóch tysięcy złotych. Nagrodę tą dyrektor Muzeum Ziemi Mińskiej Leszek Celej chętnie wręczyłby zwycięzcy konkurencji polegającej na przejechaniu rowerem po dziesięciometrowej szynie kolejowej. (więcej…)

Jakubowski sprawdzian kolarzy

Kolarstwo 25.07.18

Kolarstwo szosowe to trudna dyscyplina sportu i zupełnie nieprzewidywalna. Wiedzą o tym doskonale zawodnicy Mińskiego Klubu Kolarskiego V-MAX. Ostatni okres treningowy poprzedzający przygotowania do najważniejszej imprezy roku czyli Mistrzostw Polski stał pod znakiem ciężkiej pracy treningowej.

(więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi