Wpisy w kategorii: Koszykówka

Złoty Płomień

Koszykówka 8.07.20

Z dwoma statuetkami powrócił z finału trzeciej edycji rozgrywek Mińskiej Ligi Koszykówki utalentowany zawodnik mińskomazowieckiego Red Tab Ahmed Kadir. Nie tylko został on najlepszym strzelcem sezonu MLK, ale i wybrano go MVP rywalizacji. Co więcej kapitan Red Tab odebrał pamiątkowy dyplom za zajęcie przez drużynę drugiego miejsca w zmaganiach. (więcej…)

Zwycięskie Miśki

Koszykówka 7.07.20

W sobotę 30 listopada 2019 r. w hali sportowej w Dębem Wielkim rozegrany został Turniej Koszykówki dla dzieci 2×2 Dębe BASKET CUP. Zawody zostały zorganizowane przez dębski GOSiR, Michała Tkaczyka oraz Jakuba Woźnicę – trenerów prowadzących zajęcia w lokalnej sekcji koszykarskiej. (więcej…)

Ursus nad Srebrną

Koszykówka 27.03.20

Punktualnie o godzinie dziesiątej trzydzieści rozpoczęły pierwszy, historyczny, mecz ligowy zawodniczki broniące barw drużyny U 16 Uczniowskiego Klubu Sportowego Probasket Mińsk Mazowiecki. (więcej…)

NBA nad Srebrną

Koszykówka 12.02.20

Nie tylko o karierze sportowej, ale i o dzieciństwie spędzonym w rodzinnej Łodzi oraz planach na przyszłość opowiedział żołnierzom i oficerom Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim Marcin Gortat. (więcej…)

Złoty Lukbud

Koszykówka 5.01.20

Finałowe zwycięstwo mińskiego Lukbudu nad mińskim Red Tabem 70:61 zakończyło rozgrywki Mińskiej Ligi Koszykówki sezonu 2019. Trzecie miejsce w zmaganiach zajęła tym razem drużyna Płomienia Siedlce. W „małym finale” rywalizacji siedlczanie pokonali garwoliński Garwobasket 82:69. (więcej…)

Złoty Red Tab

Koszykówka 27.02.19

Spotkanie, w którym naprzeciwko siebie stanęli zawodnicy drużyn Red Tab i Lukbud zakończyło, reaktywowane po dwudziestu latach, tegoroczne rozgrywki Mińskiej Ligi Koszykówki. Zwycięstwo, 64:46, odniesione przez pierwszy z wymienionych zespołów przypieczętowało ich ostateczny triumf w rywalizacji MLK.

(więcej…)

Probasket w mistrzowskim finale!

Koszykówka 16.05.18

Zakończenie niedzielnego, 13 maja, pojedynku koszykarskiego rozegranego pomiędzy drużynami MUKS 1911 Unia Tarnów i Uczniowskiego Klubu Sportowego Mińsk Mazowiecki stanowiło początek krótkiej acz radosnej uroczystości zakończenia półfinałowego turnieju Mistrzostw Polski U 16.