Medale dla Akademii

24.11.2018 w Pępowie został rozegrany Puchar Polski Taekwon-do ITF, gdzie nie mogło zabraknąć zawodników Trenera Dawida Matwieja z Akademii Sztuk Walki.

14-osobowa kadra ASW po raz kolejny udowodniła wysoki poziom wyszkolenia w klubie, zdobywając aż 28 medali. Na szczęście każdy wrócił szczęśliwy z krążkiem na szyi, co niezmiernie cieszy, ponieważ dla wielu z nich był to debiut na ogólnopolskiej imprezie.
Katarzyna Steczek wywalczyła III miejsce w walkach light contact seniorek. Paulina Dudzińska spisała się niezwykle zajmując: I miejsce w testach siły, II miejsce w walkach light contact oraz II miejsce w układach TKD. Natalia Sikorska dzielnie walczyła, a efekt to: I miejsce soft-kick, II miejsce w walkach hogo-semi, II miejsce w układach, a także III miejsce w technikach specjalnych. Zuzanna Bigda w technicznej konkurencji układów stanęła na I miejscu podium, a jej koleżanka z klubu Kinga Kaczorowska uplasowała się na II miejscu w tej samej kategorii. Natalia Michalczyk wróciła do domu z brązowym medalem za układy TKD. Jakubowi Brodzikowi przypadło I miejsce za układy TKD oraz II miejsce w walkach light contact. Armik Badalyan zdobył II miejsce w układach TKD. Piotr Ługowski świetnie zaprezentował się w walkach: I miejsce soft-kick, III miejsce w walkach semi-hogo. Iza Więsik wywalczyła II miejsce w układach oraz III miejsce w walkach light contact, a jej brat Igor Więsik: II miejsce soft-kick, III miejsce w walkach semi-hogo, III miejsce w układach. Ola Piotrkowicz zajęła I miejsce w soft-kick, II miejsce w walkach semi-hogo, II miejsce w technikach specjalnych, III miejsce w układach. Kamila Chachlińska do worka z medalami dorzuciła I miejsce za walki hogo-semi. Trener Dawid Matwiej (VI dan) nie przestaje zadziwiać i ostatecznie wywalczył: I miejsce w testach siły, I miejsce w walkach light-contact, II miejsce w technikach specjalnych. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, cieszy fakt, że każdy oprócz bagażu doświadczeń przywiózł ze sobą również wyjątkowy medal. Zapraszamy na treningi do Akademii Sztuk Walki. Dołącz do nas i trenuj wyjątkową sztukę walki i samoobrony, jaką jest Taekwon-do. TaeKwon!

dziękujemy za relację i zdjęcia Monice Matwiej

 

 

Dodano: 24 września 2019 do kategorii Taekwon - do

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi