Nerwowo na starcie

Od porażki, 1:3 (18:25, 19:25, 25:21, 17:25), rozpoczęły domowe mecze trzecioligowe siatkarki MKS Olimp Mińsk Mazowiecki. W spotkaniu rozegranym w nowoczesnej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim mińszczanki uległy zespołowi Easy Wrap Trójka Kobyłka.

Było widać nerwowość w naszym wykonaniu. Pierwsze dwa sety były takie elektryczne. W trzecim secie dużo łatwiej nam się grało, z dużą pewnością siebie i luzem. W czwartym secie mieliśmy kilka swoich momentów. Goniliśmy wynik, ale niestety nie udało nam się. Wszystkie dziewczyny zagrały dzisiaj, więc niejedna z nich zebrała cenne doświadczenia. Swój zespół chciałbym przede wszystkim pochwalić za mądrość jeśli chodzi o zagrywkę. Dziewczyny brały pod uwagę wskazówki, patrzyły na boisko, wiedziały gdzie mają serwować. Nie wszystkie dziewczyny miały swój dzień dzisiaj, ale grały mądrze. Zespół przeciwny zagrał dobrze. Miał też trochę szczęścia w zagrywce. Trenujemy dalej, będziemy walczyli o zwycięstwa – powiedział po spotkaniu trener mińszczanek Michał Bogusz.
Olimp: M. Kalbara, K. Miszczuk, A. Osińska, J. Wąsak (k), W. Chabrowska, W. Mydłowska, Z. Kucińska, W. Sarna, M. Ochal, W. Rudzka (l).

Dodano: 14 kwietnia 2021 do kategorii Siatkówka kobiet