Niedźwiadek w Cegłowie

Cztery drużyny wzięły udział w ligowym turnieju piłki ręcznej, który został przeprowadzony w hali sportowej znajdującej się przy cegłowskim zespole szkolnym. W zmaganiach młodziczek uczestniczyły kluby AS FIT CAM Warszawa, UKS 1 Wyszków, UKS Niedźwiadek Węgrów oraz UKS Jutrzenka Junior Cegłów. 

Gospodynie, których trenerką jest Karolina Jackiewicz zmierzyły się z warszawiankami i węgrowiankami. Niestety w obu spotkaniach cegłowianki poniosły minimalne porażki. Przedstawicielkom stolicy Polski uległy one 13:17 (8:6), zaś rywalkom z Węgrowa 16:17 (9:9). – Ogólnie dziewczyny zaprezentowały się całkiem w porządku. Nie było tak źle, a bywało już na pewno gorzej. Myślę, że zmierzamy w dobrym kierunku. Ważne, że zawodniczki zaczynają otwierać się psychicznie. Z tym mamy chyba największy problem. Umiejętności im na pewno nie brakuje i fajnie, że nabywają ich coraz więcej. Pracuję z nimi od roku i ten postęp u nich jest widoczny. Dużym plusem w porównaniu do pierwszej rundy rywalizacji jest to, że indywidualnie lub we dwie zaczęły biegać do kontry. Drugim plusem jest z kolei to, że widać pracę bramkarek. Pracuje z nimi Dorota Osińska. Widać, że te zajęcia zaczynają przynosić efekty. Z kolei do poprawy jest przede wszystkim to co siedzi w ich główkach. Umiejętnościami bowiem na pewno nie odstają od pozostałych zespołów. Odstają tym, że mają brak chęci wzięcia gry na siebie – powiedziała po dwumeczu trenerka Karolina Jackiewicz.
W składzie zespołu z Cegłowa wystąpiły: Maja Bankiewicz, Gabriela Branicka, Maja Gąsowska, Oliwia Jakubowska, Marta Korzeń, Aleksandra Luks, Alicja Luks, Amelia Mistewicz, Natalia Mistewicz, Wiktoria Osińska, Zuzanna Pałdyna, Wiktoria Sadoch, Kornelia Trojan, Zuzanna Wąsowska, Beata Wójcik i Aleksandra Zgódka.

 

Dodano: 18 maja 2021 do kategorii Piłka ręczna

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi