Wpisy w kategorii: Piłka nożna

Podlasie nad Srebrną

Piłka nożna 3.04.20

Wszystko dobre co się dobrze kończy mogli powiedzieć po zakończeniu meczu z Podlasiem Sokołów Podlaski kibice Mazovii Mińsk Mazowiecki. Ich obawy o końcowy wynik spotkania przybrały na sile w piątej minucie gry, gdy Przemysław Głowacz umieścił piłkę w bramce strzeżonej przez Mateusza Łysika. (więcej…)

Ligowa siódemka Mazovii

Piłka nożna 1.04.20

Trwającą dziewięćdziesiąt minut piłkarską lekcję zafundowali zawodnikom Ożarowianki Ożarów Mazowiecki piłkarze Mazovii Mińsk Mazowiecki. Zwyciężając, 7:1 (4:0), mińszczanie pokazali gościom czwartoligowego spotkania jaka przepaść dzieli obecnie oba zespoły. (więcej…)

Puchar dla Mazovii

Piłka nożna 1.04.20

„Puchar jest nasz…” krzyknęli kilka razy tuż po zakończonym meczu z Płomieniem Dębe Wielkie kibice Mazovii Mińsk Mazowiecki. To właśnie piłkarska drużyna klubu znad Srebrnej otrzymała od prezesa Delegatury Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach Krzysztofa Karasia okazałe trofeum i medale za zwycięstwo w okręgowych rozgrywkach Pucharu Polski. (więcej…)

Studentki w Hucie Mińskiej

Piłka nożna 30.03.20

Z jedną z czołowych drużyn grupy pierwszej drugiej ligi, KU – AZS UW Warszawa, przyszło zmierzyć się w siódmej kolejce rozgrywek zawodniczkom Tygrysa Huta Mińska. Spotkanie dwóch zespołów z województwa mazowieckiego zakończyło się wygraną warszawianek 2:0 (2:0). (więcej…)

Piłkarski tuzin Tygrysek

Piłka nożna 27.03.20

Dwanaście punktów posiadają już na swoim koncie liderki rozgrywek grupy pierwszej drugiej ligi, zawodniczki Tygrysa Huta Mińska. Najnowsze oczka wywalczyły one w czasie niedzielnego, 29 września, domowego pojedynku z zespołem Ekosport Białystok. (więcej…)

Sportowy popis Mazovii

Piłka nożna 25.03.20

Piłkarski festiwal strzelecki urządzili sobie zawodnicy Mazovii Mińsk Mazowiecki, którzy w sobotnie popołudnie, 28 września, na boisku stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim znajdującym się przy ulicy Sportowej 1 podjęli drużynę Wkry Żuromin. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi