Wpisy w kategorii: Piłka nożna

Trójka z Pogonią

Piłka nożna 22.09.20

Z trzybramkową zaliczką pojechała na rewanżowy pojedynek do Siedlec drużyna rocznika 2007 MOSiRku Mińsk Mazowiecki. W pierwszym spotkaniu dwumeczowego barażu o awans do wojewódzkiej Ekstraligi mińszczanie pokonali Pogoń Siedlce 3:0 (0:0). (więcej…)

Środa z Drukarzem

Piłka nożna 22.09.20

Ostatecznie na trzecim miejscu w tabeli rozgrywek grupy północnej czwartej ligi uplasowali się piłkarze Mazovii Mińsk Mazowiecki. W trzecim meczu kończącym niezwykłe zmagania sezonu 2019/2020 mińszczanie ulegli u siebie Drukarzowi Warszawa 1:2. (więcej…)

Hattrick z Hutnikiem

Piłka nożna 9.09.20

Świetną pierwszą połowę meczu rozegrali piłkarze Mazovii Mińsk Mazowiecki, którzy na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim podjęli drużynę Hutnika Warszawa. Drugie z trzech spotkań stanowiących zakończenie rozgrywek grupy północnej czwartej ligi rozpoczęło się (i zakończyło zresztą też) po myśli mińszczan. (więcej…)

Huragan na Sportowej

Piłka nożna 9.09.20

Nikła wygrana, 1:0 (0:0) Huraganu Wołomin z Mazovią Mińsk Mazowiecki i Drukarza Warszawa z Hutnikiem Warszawa 2:1 to wyniki pierwszych meczów dokończenia rozgrywek grupy północnej czwartej ligi. (więcej…)

Siódemka po puchar

Piłka nożna 12.08.20

Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Dębe Wielkie to zawody sportowe, które na stałe weszły w skład kalendarza imprez organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim. W niedzielę, 1 marca 2020 w hali sportowej w Dębem Wielkim odbyła się kolejna tych rozgrywek.

(więcej…)

Pokonali Wilgę

Piłka nożna 11.08.20

Piękna bramka zdobyta bezpośrednio z rzutu wolnego przez Rafała Słowika przypieczętowała strzelecki festiwal, który po zmroku urządzili sobie piłkarze Mazovii Mińsk Mazowiecki. W przedostatnim, przed startem rundy wiosennej sezonu 2019/2020, sparingu mińszczanie zmierzyli się z Wilgą Garwolin. (więcej…)

Złoci Czarni

Piłka nożna 11.08.20

Wiecie, że piłka nożna jest najbardziej popularną dyscypliną sportową z 4 miliardami fanów na całym świecie, a od 1900 roku jest dyscypliną olimpijską. W Dębem Wielkim nie brakuje fanów footballu. W sobotę, 22 lutego, dębska hala sportowa stała się areną piłkarskich zmagań zawodników urodzonych w latach 2008 i młodszych.

(więcej…)

Złota Wesoła

Piłka nożna 11.08.20

Turniej o Puchar Burmistrza miasta Sulejówek jest cykliczną imprezą. To była jego X edycja! 23 lutego na hali szkoły przy Idzikowskiego zagrało 19 drużyn. (więcej…)

Pionki bez prochu

Piłka nożna 11.08.20

Z występującym w rozgrywkach grupy południowej czwartej ligi Prochem Pionki zmierzyli się w kolejnym meczu towarzyskim piłkarze Mazovii Mińsk Mazowiecki. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi