Wpisy w kategorii: Piłka nożna

Wisła nad Srebrną

Piłka nożna 5.01.20

Piąte zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze Mazovii Mińsk Mazowiecki. W środę, 15 maja, czwartoligowa drużyna prowadzona przez Roberta Gójskiego, Waldemara Osicę i Roberta Stelmacha pokonała u siebie rezerwy ekstraklasowej Wisły Płock 2:1 (1:1). (więcej…)

Włókniarki bez punktu

Piłka nożna 5.01.20

Drugie zwycięstwo w drugoligowym sezonie rozgrywek odniosły w sobotę, 11 maja, piłkarki nożne Tygrysa Huta Mińska. Na własnym boisku pokonały one drużynę Włókniarza Białystok 2:1 (2:1). (więcej…)

Piłkarski popis Mazovii

Piłka nożna 29.12.19

Od 10 listopada 2018 roku pozostają niepokonani na własnym boisku, w ligowym spotkaniu, piłkarze Mazovii Mińsk Mazowiecki. Tą bardzo ładną passę podtrzymali oni w sobotnim, 4 maja, pojedynku z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. (więcej…)

Świt nad Sulejówkiem

Piłka nożna 29.12.19

W 24 kolejce III ligi Victoria Sulejówek podejmowała zespół Świt Nowy Dwór Mazowiecki. W poprzedniej kolejce drużyna prowadzona przez Krzysztofa Dębka na wyjeździe pokonała łomżan. O punkty w tym sezonie trudniej gra im się na własnym obiekcie. (więcej…)

La furia roja

Piłka nożna 29.12.19

Piękne uderzenie Jewhena Romanowa stanowiło najważniejszy powód do radości dla kibiców Mazovii II Mińsk Mazowiecki, którzy zdecydowali się obejrzeć jej pucharowe spotkanie z Legią II Warszawa. (więcej…)

Szóstka Mazovii

Piłka nożna 29.12.19

Komplet punktów wywalczyli w dwóch ostatnich, kwietniowych, pojedynkach ligowych piłkarze Mazovii Mińsk Mazowiecki. W przedświąteczny Wielki Piątek podopieczni Roberta Gójskiego, Waldemara Osicy i Roberta Stelmacha zmierzyli się u siebie z najsłabszą drużyną zmagań MKS – em Ciechanów. (więcej…)

Nie zgasili Znicza

Piłka nożna 29.12.19

Mecz ze Zniczem Biała Piska Victoria Sulejówek rozegrała 13 kwietnia na własnym boisku. To był mecz walki i zaangażowania. Tempo spotkania było imponujące. (więcej…)

Dogoniły Pogoń

Piłka nożna 29.12.19

Pięć minut przed końcem spotkania uratowały remis drugoligowe piłkarki Tygrysa Huta Mińska. Na bardzo dobrze przygotowanym boisku znajdującym się w tej podmińskiej miejscowości podjęły one Pogoń Zduńską Wolę. (więcej…)

Sportowy show Michała

Piłka nożna 29.12.19

Strzelecki popis w wykonaniu Michała Bondary obejrzeli kibice, którzy w sobotnie popołudnie, 6 kwietnia, przybyli na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim. Napastnik Mazovii Mińsk Mazowiecki trzykrotnie pokonał bramkarza Drukarza Warszawa. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi