Wpisy w kategorii: Piłka nożna

Bezkonkurencyjne Galacticos

Piłka nożna 8.07.20

Dwadzieścia sześć zespołów zagrało w Halowym Turnieju Halinów Cup III 2019. Jest to turniej organizowany przez SRT Halinów i MLPN Sulejówek. Jak co roku zgłoszenia na turniej odbyły się ekspresowo. (więcej…)

Charytatywni futsaliści

Piłka nożna 7.07.20

Zacięte pojedynki półfinałowe, emocjonujący mecz o trzecie miejsce i ciekawe spotkanie finałowe stanowiły bardzo dobre zwieńczenie IV Charytatywnego Turnieju „Możesz Więcej” w Piłce Nożnej. W zmaganiach przeprowadzonych w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim wzięło udział szesnaście drużyn. (więcej…)

Złoci Legioholicy

Piłka nożna 15.04.20

W sobotę, 23 listopada, zakończyły się rozgrywki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w Sulejówku. Było to już 17 edycja tych zmagań, które nie tracą na popularności. (więcej…)

Pucharowy finisz Victorii

Piłka nożna 15.04.20

Na koniec sezonu Victoria zagrała półfinałowy mecz Pucharu Polski i zarazem ostatni na tym etapie. Obydwaj zwycięzcy półfinałów dostają awans do dalszej gry. Victoria podejmowała Błoniankę Błonie. (więcej…)

Ostatki z Płomieniem

Piłka nożna 15.04.20

Spotkaniem Mazovii II Mińsk Mazowiecki z Płomieniem Dębe Wielkie zakończyła się pierwsza runda sportowych występów piłkarskich drużyn z powiatu mińskiego w rozgrywkach ligi okręgowej. (więcej…)

Trójka z Unią

Piłka nożna 15.04.20

W przedostatniej jesiennej kolejce IV ligi, Victoria Sulejówek gościła ostatni zespół z tabeli Unię Warszawa. Unia mimo, iż zamyka stawkę, ostatnie trzy mecze mogła zaliczyć do udanych. Wygrali jeden a zremisowali dwa spotkania. (więcej…)

Piątka Mazovii

Piłka nożna 15.04.20

Na piątym miejscu zakończyli pierwszą rundę rozgrywek grupy północnej czwartej ligi piłkarze Mazovii Mińsk Mazowiecki. W piętnastu spotkaniach mińszczanie zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia dziewięć punktów. Bilans ten osiągnęli oni wygrywając dziewięć pojedynków oraz remisując dwa z nich. W czasie serii ligowych potyczek drużyna znad Srebrnej poniosła również cztery porażki. (więcej…)

Podlasie nad Srebrną

Piłka nożna 3.04.20

Wszystko dobre co się dobrze kończy mogli powiedzieć po zakończeniu meczu z Podlasiem Sokołów Podlaski kibice Mazovii Mińsk Mazowiecki. Ich obawy o końcowy wynik spotkania przybrały na sile w piątej minucie gry, gdy Przemysław Głowacz umieścił piłkę w bramce strzeżonej przez Mateusza Łysika. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi