Plażowe potyczki Grapplera

Mimo, że wakacje zawodnicy mińskiego Grapplera i Mks-u MMA Team nie próżnują. W sobotę 22 sierpnia wzięli udział w kolejnej edycji Amatorskiej Ligii MMA ALMMA VIP, która tradycyjnie już od wielu lat odbywa się w Sochaczewie. Tym razem turniej został przeprowadzony na Plaży Miejskiej. Miński Klub reprezentowało 2 zawodników: Patryk Czapski i Wojtek Wocial. Pierwszy z nich, Patryk walczył w formule MMA w kategorii junior-61kg i zajął 2 lokatę i srebrny medal. Jesteśmy tym bardziej dumni, że to był debiut naszego podopiecznego. Drugi nasz zawodnik Wojtek walczył w kategorii senior ograniczona formuła MMA-77 kg jednak po bardzo wyrównanym starciu przegrał, ale należy zaznaczyć że pokazał się z bardzo dobrej strony co tylko potwierdza, że jest w formie w przeddzień sezonu startowego. Gratulujemy i do zobaczenia na macie!

Dziękujemy za przesłanie informacji i zdjęcia Ewelinie Frankiewicz z KW Grappler Mińsk Mazowiecki i MKS MMA Team.

Dodano: 20 marca 2020 do kategorii MMA