Pucharowy finisz Victorii

Na koniec sezonu Victoria zagrała półfinałowy mecz Pucharu Polski i zarazem ostatni na tym etapie. Obydwaj zwycięzcy półfinałów dostają awans do dalszej gry. Victoria podejmowała Błoniankę Błonie. Grają z nimi też w lidze a tegoroczne spotkanie nie było dla nich dobre i chcieli się zrewanżować. Pierwsze minuty nie przyniosły nic ciekawego na boisku. Niska temperatura dawała się we znaki zawodnikom. Z czasem widać było, że się rozgrzali i gospodarze zaczęli zwiększać przewagę. W 30 minucie zawodnicy rozklepali Błoniankę. Po pięknej akcji na prowadzenie Victorię wyprowadził Stanisław Ławcewicz-Musialik. W 35 minucie było 2:0 po golu Julka Świątka. Ledwo zawodnicy wyszli po przerwie na boisko Victoria zadała trzeci cios. Tym razem świetnie zachował się Kacper Jarosz. Uderzył w samo okienko. Goście próbowali nawiązać grę, ale nie szło im. Za to Vikcia atakowała, ale już nieskutecznie. W doliczonym czasie udało się Błoniance strzelić honorową bramkę. – Rundę jesienną zakończyliśmy w bardzo dobrych nastrojach. Dzięki dzisiejszej wygranej otrzymaliśmy przepustkę do gry w kolejnej rundzie PP, gdzie zmierzymy się z drużynami z III ligi. Dziś zaprezentowali się boisku zawodnicy, którzy do tej pory nie mieli okazji i pokazali, że mogą śmiało walczyć o grę w pierwszym składzie. Cieszą bardzo ładne bramki. Ręce same składają się do braw-powiedział trener Krzysztof Dębek.
W drugim spotkaniu pucharowym Mszczonowianka pokonała 5:2 Drukarza Warszawa i wraz z Victorią będzie wiosną reprezentowała okręg warszawski na szczeblu wojewódzkim.

Victoria Sulejówek – Błonianka Błonie 3:1 (2:0)
Victoria: Krzyżewski – Nozderka, Minchberg, Dębski, Ławcewicz-Musialik – Świątek (53’ Słupski), Wysokiński (64’ Gębalski), Leleno, Dźwigała (10’ Szulim), Jarosz – Wróbel (78’ Tkaczyk).

tekst i zdjęcia: Anna Kuśmierczyk

Dodano: 15 kwietnia 2020 do kategorii Piłka nożna

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi