Punkty mimo osłabienia

Przez cały mecz Victorii Sulejówek ze Zniczem II Pruszków lało. Strugi deszczu od początku meczu dały się we znaki zawodnikom. Ślizgali się, za to gra była bardzo ciekawa.

W pierwszych minutach dwa razy okazje na zdobycia gola miał Bartłomiej Szulim. Za pierwszym razem nieskutecznie chciał przelobować bramkarza, w kolejnej akcji uderzył tuż nad bramką. W 22 minucie świetnie uderzył Julian Świątek i Victoria objęła prowadzenie. Okazji na zmianę wyniku nie brakowało. Kolejny, który był bliski zdobycia gola to Ernest Słupski. Jego strzał został zablokowany. W 34 minucie doszło do mocno kontrowersyjnej sytuacji. Czerwoną kartkę za zatrzymanie zawodnika zobaczył Mateusz Wysokiński. Victoria do końca pierwszej połowy mocno pracowała w obronie. Po przerwie goście szukali swojej okazji na wyrównanie. Udało im się to w 66 minucie. Victoria nie rezygnowała z walki o komplet punktów. Trener wprowadził na boisko Sebastiana Raka i ten niemal natychmiast doszedł do dośrodkowania i głową pokonał bramkarza. Do końca Victoria grało bardzo mądrze i mimo gry w osłabieniu nie oddali wygranej.
 
Victoria Sulejówek – Znicz II Pruszków 2:1 (1:0)
Victoria: Kwiatkowski – Ławcewicz-Musialik, Zarzecki, Marusiak, Leleno – Słupski (75 Rak), Wysokiński, Pindor, Świątek – Wróbel, Szulim (85 Minchberg).

 

Dodano: 24 marca 2021 do kategorii Piłka nożna

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi