Wpisy w kategorii: Rekreacja

Wsparli Filipa

Rekreacja 8.07.20

Z myślą o wsparciu Filipa Tomaszewskiego został zorganizowany sobotni Maraton z Mikołajem. Kilkadziesiąt uczestniczek rekreacyjnego wydarzenia, które spotkały się w siedzibie Studia Fitness Fit&Joy w Mińsku Mazowieckim uczestniczyło w kilku blokach ćwiczeń. (więcej…)

W drodze po koronę

Rekreacja 7.07.20

Wejście na najwyższy szczyt znajdujący się na terenie Polski oraz udział w jubileuszowej, pięćdziesiątej, edycji Maratonu Warszawskiego będzie stanowiło zwieńczenie bardzo ciekawej inicjatywy podjętej przez mińszczanina Tomasza Radomińskiego. Projekt zatytułowany „Korona z marzeń” zakłada wejście na najwyższe szczyty państw europejskich oraz przebiegnięcie dystansu maratońskiego mającego miejsce w stolicy każdego kraju w Europie.  (więcej…)

O polskich i zagranicznych gwiazdach

Rekreacja 15.04.20

Uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim, Szkoły Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim oraz szkoły podstawowej funkcjonującej w Szkołach Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim wzięli udział w spotkaniu propagatorem wiedzy o piłce nożnej Jarkiem Kaczmarkiem. (więcej…)

Przemknęli przez Sulejówek

Rekreacja 27.03.20

X Rajd Rowerowy na jesiennym szlaku w Sulejówku odbył się w 6 października. Na starcie stawili się uczestnicy, którzy startowali w każdej edycji tej zabawy, ale też i nowi mieszkańcy miasta i okolic. (więcej…)

Na rolkowisko!

Rekreacja 27.03.20

Zainteresowaniem budzącym powszechne uznanie cieszyło się sobotnie, 28 września, oficjalne otwarcie Rolkowiska w Mińsku Mazowieckim. (więcej…)

Cegłów dla seniorów

Rekreacja 25.03.20

Kilkudziesięcioro uczestników wzięło udział w sobotniej, 21 września, Olimpiadzie „Senior Fit Cegłów”. Pomimo niesprzyjającej pogody na stadion miejscowej Jutrzenki przybyli goście z różnych zakątków powiatu mińskiego. (więcej…)

Zagrali dla zwierząt

Rekreacja 21.03.20

Interesujący mecz piłkarski rozegrany pomiędzy drużynami Samorządowców i Społeczników stanowił najważniejszy element charytatywnego pikniku zatytułowanego „Sulejówek kocha zwierzaki”. (więcej…)

Olimpijczycy w Mistowie

Rekreacja 21.03.20

We wtorkowe przedpołudnie, 17 września, gościliśmy w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mistowie mistrzów olimpijskich judokę Pawła Nastulę oraz sztangistę Szymona Kołeckiego. (więcej…)

Samba nad Srebrną

Rekreacja 20.03.20

Podobnie jak w latach ubiegłych tak i w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się niedzielny, 1 września, rodzinny piknik zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim. (więcej…)

Mistrzowie na rolkach

Rekreacja 20.03.20

Dwa bloki zajęć oraz pokazy zawodników złożyły się na środowe, 28 sierpnia, spotkanie aktywnych miłośników jazdy na rolkach. Interesujące wydarzenie, które miało miejsce na boiskach wielofunkcyjnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim odbyło się w ramach ogólnopolskiego cyklu Powerslide Tour 2019. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi