Wpisy w kategorii: Rekreacja

Przemknęli przez Sulejówek

Rekreacja 27.03.20

X Rajd Rowerowy na jesiennym szlaku w Sulejówku odbył się w 6 października. Na starcie stawili się uczestnicy, którzy startowali w każdej edycji tej zabawy, ale też i nowi mieszkańcy miasta i okolic. (więcej…)

Na rolkowisko!

Rekreacja 27.03.20

Zainteresowaniem budzącym powszechne uznanie cieszyło się sobotnie, 28 września, oficjalne otwarcie Rolkowiska w Mińsku Mazowieckim. (więcej…)

Cegłów dla seniorów

Rekreacja 25.03.20

Kilkudziesięcioro uczestników wzięło udział w sobotniej, 21 września, Olimpiadzie „Senior Fit Cegłów”. Pomimo niesprzyjającej pogody na stadion miejscowej Jutrzenki przybyli goście z różnych zakątków powiatu mińskiego. (więcej…)

Zagrali dla zwierząt

Rekreacja 21.03.20

Interesujący mecz piłkarski rozegrany pomiędzy drużynami Samorządowców i Społeczników stanowił najważniejszy element charytatywnego pikniku zatytułowanego „Sulejówek kocha zwierzaki”. (więcej…)

Olimpijczycy w Mistowie

Rekreacja 21.03.20

We wtorkowe przedpołudnie, 17 września, gościliśmy w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mistowie mistrzów olimpijskich judokę Pawła Nastulę oraz sztangistę Szymona Kołeckiego. (więcej…)

Samba nad Srebrną

Rekreacja 20.03.20

Podobnie jak w latach ubiegłych tak i w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się niedzielny, 1 września, rodzinny piknik zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim. (więcej…)

Mistrzowie na rolkach

Rekreacja 20.03.20

Dwa bloki zajęć oraz pokazy zawodników złożyły się na środowe, 28 sierpnia, spotkanie aktywnych miłośników jazdy na rolkach. Interesujące wydarzenie, które miało miejsce na boiskach wielofunkcyjnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim odbyło się w ramach ogólnopolskiego cyklu Powerslide Tour 2019. (więcej…)

Biblioteka rowerzystom

Rekreacja 14.02.20

Mińsk Mazowiecki, Gliniak, Cielechowizna, Grabina, Wiśniowka, Dąbrowa, Pogorzel, Wojciechówka i Siennica to miejscowości odwiedzone przez tegoroczny rajd Odjazdowy Bibliotekarz 2019. (więcej…)

Nad Srebrną na rowerach

Rekreacja 12.02.20

Konkursy sportowe organizowane przez członków Mińskiej Grupy Rowerowej oraz pokazy pierwszej pomocy przeprowadzone przez członków Ochotniczej Straży Pożarnej z Mińska Mazowieckiego towarzyszyły tegorocznemu Rajdowi Rowerowemu Ulicami Miasta. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi