Wpisy w kategorii: Rekreacja

Spinningiści na „Łazienkach”

Rekreacja 27.02.19

Puchary i nagrody rzeczowe otrzymali najlepsi uczestnicy zawodów spławikowych o Puchar Prezesa Koła nr 22 Polskiego Związku Wędkarskiego Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przełom” w Mińsku Mazowieckim.

    (więcej…)

Na rolkach nad Srebrną

Rekreacja 5.06.18

Czteroletnia Zosia była najmłodszą uczestniczką wieczornego sobotniego, 2 czerwca, Mińskiego Przejazdu Rolkowego zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka przez Rolkowy Mińsk Mazowiecki.

(więcej…)

Rakietkowy tuzin sportowy

Rekreacja 17.04.18

Ireneusz Wróblewski okazał się triumfatorem kilkugodzinnego turnieju Trójboju Rakietkowego, który miał miejsce w niedzielę, 15 kwietnia, na boiskach wielofunkcyjnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim.

(więcej…)

Błękit zintegrował mińszczan

Rekreacja 11.04.18

Najważniejszym celem dzisiejszego przedsięwzięcia jest propagowanie wiedzy o autyzmie. Równie ważna jest dla nas integracja lokalnego środowiska – powiedziała nakreślając zamierzenia II Rajdu Rowerowego „Wkręceni na Niebiesko dla Autyzmu” jedna z koordynatorek akcji Marzena Borucka ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim.

(więcej…)

Urodziny na sportowo

Rekreacja 7.02.18

Osiem otwartych bloków zajęć oraz pozasportowe atrakcje złożyły się na sobotnie, 3 lutego, trzecie urodziny mińskomazowieckiego Studia Fitness Fit&Joy. (więcej…)

Fitness z Mikołajem

Rekreacja 12.12.17

Nowoczesna hala sportowa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim ugościła uczestniczki IV Maratonu Fitness z Mikołajem. Charytatywne wydarzenie przyniosło możliwość uczestniczenia w sześciu blokach ćwiczeń. Złożyły się na nie zajęcia z zumby, body shape, tabaty, latino, piloxing ssp i stretchingu. W trakcie imprezy, która przebiegła w beztroskiej, rodzinnej, atmosferze nie zabrakło też zbiórki korków dla Kacperka, pokazu przygotowanego przez dzieci i losowania licznych nagród. Można też było skorzystać z oferty przygotowanej przez kilku wystawców. Na zakończenie kilkugodzinnego rekreacyjnego spotkania wręczone zostały statuetki dziewczętom uznanym za Miss Winter Fit, Miss Winter Joy i Miss Winter Fit & Joy. Organizatorem imprezy było prowadzone przez Ewelinę Kaskę – Łobodowską Studio Fitness Fit&Joy w Mińsku Mazowieckim. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi