Wpisy w kategorii: Rekreacja

Herkules na AWF – ie

Rekreacja 18.05.21

14 lutego, w Walentynki, ruszyła Warszawska Liga Biegowa dzieci. Zawody są cykliczne i rozgrywają się na AWF-ie Warszawa. Startować mogą dzieci w wieku od 5 do 12 lat.  (więcej…)

Herkules na piątkę

Rekreacja 23.04.21

21 grudnia UKS Herkules Sulejówek podsumował kolejny rok działalności. To już 5 raz po reaktywacji sekcji lekkoatletycznej. Zawodnicy trenera Macieja Czyża i Stanisława Tyborowskiego mają powody do dumy.  (więcej…)

Lekkoatletyczny septet

Rekreacja 14.04.21

W Sulejówku udało się zorganizować wszystkie zaplanowane siedem Czwartków Lekkoatletycznych. Dzięki trenerowi UKS Herkules Sulejówek Maciejowi Czyżowi w mieście zrodziła się duża pasja do królowej sportu. (więcej…)

Siódemka lekkoatletów

Rekreacja 23.03.21

17 września wystartowały Czwartki Lekkoatletyczne w Sulejówku. To cykl zawodów, na których uczestnicy zbierają punkty. Najlepsi z nich jadą na finałowe zawody-nieoficjalne Mistrzostwa Polski. (więcej…)

Samoobrona nad Srebrną

Rekreacja 17.03.21

W pierwszy wrześniowy weekend 2020 roku w Mińsku Mazowieckim odbyły się warsztaty z samoobrony dla kobiet. Uczestniczki poznały na nim jak za pomocą kolorów określić naszą świadomość sytuacyjną, jak przewidzieć niebezpieczeństwo i jak do niego nie dopuścić. Dowiedziały się też kiedy warto wzywać pomoc a kiedy od tego odstąpić oraz jak wybrać bezpieczną drogę do domu. (więcej…)

Z warkotem przez gminy

Rekreacja 24.09.20

Dziewięćdziesiąt sześć lat temu wyprodukowano najstarszy motocykl, który pojawił się na trasie 4 Mińskiego Rajdu Motocyklowego. Trzydzieści jeden uczestniczek i uczestników niedzielnego, 19 lipca, przedsięwzięcia pokonało szlak przebiegający przez tereny znajdujące się w gminach Mińsk Mazowiecki i Dębe Wielkie. (więcej…)

Mityng na otwarcie

Rekreacja 24.09.20

11 lipca przy LO im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sulejówku odbył się XIII Mityng lekkoatletyczny dla dzieci i dorosłych. Była to wyjątkowa impreza, bo pierwsza na tym obiekcie. Organizatorem był UKS Herkules Sulejówek wraz z Miastem Sulejówek. (więcej…)

Przeplatali na rowerach

Rekreacja 23.09.20

Zwiększenie atrakcyjności turystycznej miasta, zachęcenie rodzin do aktywnego spędzenia wolnego czasu, a także promowanie zasad bezpiecznej jazdy na rowerze stanowiło najważniejsze cele pikniku rodzinnego „Rowerowy przeplataniec”.

(więcej…)

Familiada nad Srebrną

Rekreacja 11.08.20

Promocja zimowych dyscyplin sportowych – między innymi łyżwiarstwa oraz integracja środowisk rodzinnych wokół sportu i rekreacji stanowiły niektóre cele przyświecające organizatorom tegorocznej Familiady na Lodzie. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi