Remis w dziesiątkę

Czteropunktową przewagę nad drugim zespołem w rankingu rozgrywek siedlecko – radomskiej grupy czwartej ligi utrzymała liderująca im drużyna Mazovii Mińsk Mazowiecki. Tym razem na stadionie przy ulicy Sportowej 1 podjęła ona wicelidera rankingu Zamłynie Radom. Ciekawy mecz zakończył się remisem 2:2 (1:0).

Mamy duży niedosyt po tym spotkaniu. Faktycznie od 25′ graliśmy w dziesiątkę, ale na boisku, tak ja to oceniam, nie było tego widać. Widać było duże zaangażowanie zawodników i płynność kreowanych przez nich akcji. Dogodnych sytuacji stworzyliśmy, myślę że kilkanaście. Niestety za mało wykorzystaliśmy ich. Nasza skuteczność pod bramką przeciwnika była zbyt słaba, żebyśmy ten mecz wygrali. Bramki straciliśmy natomiast w zbyt prosty sposób. Potrafiliśmy je odrobić, ale nie postawiliśmy „kropki nad i” i w sumie mamy tylko remis. Jest to duży minus po dzisiejszym spotkaniu – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej jeden z trenerów Mazovii Robert Stelmach. Warto dodać, że łupem bramkowym dla klubu z miasta nad Srebrną podzielili się Wojciech Wocial i Rafał Słowik. Pierwszy z nich popisał się kapitalnym uderzeniem.Trafienie drugiego z zawodników Mazovii również było niczego sobie. Przy obu golach asystował Bartosz Malesa. Dodajmy również, że czerwony kartonik obejrzał bramkarz Dominik Pusek. Pomimo osłabienia mińszczanie sprawiali wrażenie jak gdyby nadal występowali w jedenastu. Zdecydowanie spychali radomian do defensywy konstruując co i rusz ofensywne akcje. Po dziewięciu kolejkach zmagań lider z Mińska Mazowieckiego posiada na swoim koncie sześć zwycięstw i trzy remisy. Co ciekawe jako jedyny ze wszystkich czterdziestu dwóch mazowieckich czwartoligowców nie zaznał dotąd goryczy porażki.
 
Mazovia: Dominik Pusek – Jakub Teodorski (25′ Jakub Sobolewski), Norbert Jędrzejczyk, Alan Grabek, Igor Krashnevskyi, Rafał Słowik, Janusz Nojszewski, Krystian Przyborowski, Bartosz Malesa, Wojciech Wocial. Michał Bondara.

 

Dodano: 24 marca 2021 do kategorii Piłka nożna

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi