Remisowy Ruch Victorii

Przedostatnia kolejka III ligi przyniosła Victorii Sulejówek wielkie rozczarowanie. To był mecz o być albo nie być. Każdy inny wynik niż wygrana powodował, że Victoria zapewne zakończy swą przygodę z III ligą. Do meczu przystąpili bez kontuzjowanych Adisona i Dobkowskiego, za kartki pauzował Wojciech Wocial. W 13 minucie odważnie poszedł do ataku Nikodem Zawistowski, ale zabrakło szczęścia. chwilę po tym goście groźnie skontrowali. Bardzo dobre spotkanie rozgrywał Rafał Parobczyk. Po jego strzale piłkę brakarz wybił na róg. W 36 minucie świetne zagranie od Łukasza Krupnika wykorzystał właśnie Parobczyk i Victoria wyszła na prowadzenie. Niestety w 44 minucie zaspał bramkarz Victorii i do szatni piłkarze schodzili przy stanie 1:1. Po zmianie stron Victoria napierała i szukała swojej szansy. Pięknym golem popisał się Nikodem Zawistowski. Wszystko wskazywało, że ten mecz uda się wygrać. Chwilę później wynik mógł podwyższyć Julian świątek, uderzył obok bramki. Goście zdołali ponownie pokonać Dominika Puska. Victoria robiła co mogła ale wyniku nie udało się zmienić.

Victoria Sulejówek – Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 (1:1)