Wpisy w kategorii: Rugby

Zdeterminowani na sukces

Rugby 30.03.20

Emocjonujące sportowe spotkanie obejrzeli liczni kibice, którzy przybyli na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim. Wczesną, popołudniową, porą na boisku wspomnianego obiektu zmierzyły się drugoligowe drużyny rugby RC Mazovia Mińsk Mazowiecki i Alfa Bydgoszcz. (więcej…)

Gryfny mecz Mazovii

Rugby 27.03.20

W sobotę, 28 września, mińska drużyna rugby zmierzyła się w wyjazdowym meczu z Gryfami z Rudy Śląskiej. Po przegranej na inaugurację sezonu z drużyną Posnanii Mazovia chciała pokazać się z lepszej strony. (więcej…)

Zabrali punkty nad Wartę

Rugby 21.03.20

Z czterema rywalami mierzą się w drugoligowych rozgrywkach sezonu 2019/2020 zawodnicy Mazovii Mińsk Mazowiecki. Na liście przeciwników mińszczan znajdują się Alfa Bydgoszcz, Arka Rumia, Posnania Poznań i Rugby Ruda Śląska. (więcej…)

Królowie rugby

Rugby 21.03.20

Pokazowy mecz z udziałem drużyny Warszawskiego Stowarzyszenia Rugby Na Wózkach „Four Kings” stanowił jeden z najważniejszych elementów czwartkowego, 12 września, wydarzenia mającego miejsce w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim. (więcej…)

Mazovia z Legią

Rugby 22.12.19

W piątek, 18 stycznia, na boisku bocznym znajdującym się przy stadionie Legii Warszawa („pod balonem”) przy ulicy Łazienkowskiej 3 odbył się test mecz – sparing, w którym zmierzyliśmy się z zawodnikami pierwszoligowej Legii Warszawa. (więcej…)

Miedziowy łup Mazovii

Rugby 4.10.18

W minorowych nastrojach opuścili w sobotę, 29 września, Mińsk Mazowiecki zawodnicy Miedzowych Lubin. Dolnośląska drużyna, która walczy o awans do pierwszej ligi musiała przełknąć gorycz remisu, 34:34, z zespołem RC Mazovii Mińsk Mazowiecki.

(więcej…)

Mazovia z potencjałem

Rugby 6.09.18

Pierwszy z trzech, ligowych, pojedynków wrześniowych rozegrali w niedzielne popołudnie, 2 września, zawodnicy broniący barw RC Mazovii Mińsk Mazowiecki.

(więcej…)

Chaos im nie straszny

Rugby 1.05.18

Pierwsze, tegoroczne, domowe spotkanie drugoligowe przyniosło historyczną wygraną odbudowanej po latach sekcji rugby RC Mazovia Mińsk Mazowiecki.

(więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi