Wpisy w kategorii: Rugby

Krakowiak nad Srebrną

Rugby 10.04.21

W zmiennych warunkach pogodowych przyszło rozegrać Mazovii Mińsk Mazowiecki drugoligowe spotkanie z Juvenią II Kraków. Pojedynek rugbistów zakończył się wygraną przyjezdnych 36:17 (24:0). (więcej…)

Wybudowali wygraną

Rugby 18.03.21

Czterech rywali posiada w nowym sezonie zmagań drugiej ligi rugby drużyna RC Mazovii Mińsk Mazowiecki. Przeciwnikami ambitnych zawodników z miasta nad Srebrną są zespoły Rugby Ruda Śląska, Miedziowi Lubin, Juvenia II Kraków i KS Budowlani Łódź. Przed rozpoczęciem rozgrywek z udziału w nich wycofała się natomiast Alfa Bydgoszcz. (więcej…)

Legia pokonana!

Rugby 11.08.20

W ramach przygotowań do sezonu, drużyna rugby mińskiej Mazovii rozegrała pierwszy w tym roku mecz sparingowy z ekipą warszawskiej Legii. Spotkanie było rozgrywane pod balonem przy ulicy Łazienkowskiej w formule 3×25 min. (więcej…)

„Żaby” na Budowlanej

Rugby 6.04.20

Towarzyskim spotkaniem z drużyną Frogs Warszawa zakończyli tegoroczny sezon sportowych pojedynków rugbiści Mazovii Mińsk Mazowiecki. Spotkanie z warszawskim zespołem, który złożony jest przede wszystkim z obcokrajowców zakończyło się wygraną gości ze stolicy Polski 26:21. (więcej…)

Zdeterminowani na sukces

Rugby 30.03.20

Emocjonujące sportowe spotkanie obejrzeli liczni kibice, którzy przybyli na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim. Wczesną, popołudniową, porą na boisku wspomnianego obiektu zmierzyły się drugoligowe drużyny rugby RC Mazovia Mińsk Mazowiecki i Alfa Bydgoszcz. (więcej…)

Gryfny mecz Mazovii

Rugby 27.03.20

W sobotę, 28 września, mińska drużyna rugby zmierzyła się w wyjazdowym meczu z Gryfami z Rudy Śląskiej. Po przegranej na inaugurację sezonu z drużyną Posnanii Mazovia chciała pokazać się z lepszej strony. (więcej…)

Zabrali punkty nad Wartę

Rugby 21.03.20

Z czterema rywalami mierzą się w drugoligowych rozgrywkach sezonu 2019/2020 zawodnicy Mazovii Mińsk Mazowiecki. Na liście przeciwników mińszczan znajdują się Alfa Bydgoszcz, Arka Rumia, Posnania Poznań i Rugby Ruda Śląska. (więcej…)

Królowie rugby

Rugby 21.03.20

Pokazowy mecz z udziałem drużyny Warszawskiego Stowarzyszenia Rugby Na Wózkach „Four Kings” stanowił jeden z najważniejszych elementów czwartkowego, 12 września, wydarzenia mającego miejsce w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim. (więcej…)

Mazovia z Legią

Rugby 22.12.19

W piątek, 18 stycznia, na boisku bocznym znajdującym się przy stadionie Legii Warszawa („pod balonem”) przy ulicy Łazienkowskiej 3 odbył się test mecz – sparing, w którym zmierzyliśmy się z zawodnikami pierwszoligowej Legii Warszawa. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi