Siatkarki w „Koperniku”

Ponad 50 zawodniczek uczestniczyło w turnieju dwójek siatkarskich, który odbył się w sobotę 14 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Oprócz mińszczanek z Międzyszkolnego Klubu Sportowego OLIMP do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z UKS Szóstka Biała Podlaska oraz UKS Dębina Nieporęt. Turniej rozgrywany był jednocześnie na sześciu boiskach a rolę arbitrów pełniły absolwentki i uczennice klas sportowych z mińskiego „Kopernika”. Każda zawodniczka rozegrała po osiem spotkań. Po czterech godzinach zmagań wyłoniono najlepsze zespoły. W kategorii rocznika 2009 bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta z Białej Podlaskiej zajmując pierwsze dwa miejsce. Trzecie były zawodniczki z Nieporętu a na piątej pozycji uplasowały się Julia Staszczak i Amelia Piotrowska z MKS OLIMP Mińsk Mazowiecki. W roczniku 2010 po bardzo wyrównanej walce pierwsze dwa miejsca zajęły reprezentantki UKS Dębina Nieporęt a na trzeciej pozycji uplasowały się Lila Złotkowska i Agata Rozwadowska z MKS OLIMP Mińsk Mazowiecki. Wszystkie występujące w turnieju dziewczęta zostały nagrodzone słodyczami a zdobywczynie trzech pierwszych miejsc otrzymały pamiątkowe medale.

dziękujemy za przesłanie relacji i zdjęć trenerowi MKS Olimp Mińsk Mazowiecki Michałowi Boguszowi.

Dodano: 8 lipca 2020 do kategorii Siatkówka kobiet