Wpisy w kategorii: Siatkówka

Siatkarskie dwójki Olimpu

Siatkówka kobiet 3.04.20

26 października w Nadarzynie odbył się Jesienny Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 i młodszych. Do rywalizacji przystąpiło ponad 50 zespołów między innymi z Warszawy, Łodzi, Białej Podlaskiej i Zawiercia. (więcej…)

Spartańska lekcja siatkówki

Siatkówka kobiet 2.04.20

Rywalkami zawodniczek Klubu Sportowego Halinów w pierwszym, domowym, meczu trzeciej ligi sezonu 2019/2020 były przedstawicielki Uczniowskiego Klubu Sportowego Sparta Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie, które odbyło się w hali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Halinowie zakończyło się zwycięstwem przyjezdnej drużyny 3:0 (25:23, 25:13, 25:20). (więcej…)

Nocka z siatkówką

Siatkówka mężczyzn 27.03.20

W sobotę, 21 września, sympatycy siatkarskich zmagań z różnych stron Mazowsza przybyli do Dębego Wielkiego. Amatorzy, zespoły zrzeszone w amatorskich ligach oraz młodzież i dorośli rywalizowali o miano tych najlepszych, w dębskiej hali sportowej. (więcej…)

Piętnastka na piasku

Siatkówka kobiet 20.03.20

Siatkówka plażowa jest popularną odmianą piłki siatkowej, z tymże rozgrywanej na piasku. Od roku 1996 ta dyscyplina olimpijska zdobywa coraz więcej sympatyków. Dowodem na tę tezę może być fakt, że do udziału w tegorocznej edycji wakacyjnego turnieju siatkówki plażowej Dębe Wielkie CUP, komplet zgłoszeń został osiągnięty na ponad dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek. (więcej…)

WLSP na finiszu

Siatkówka mężczyzn 14.02.20

Ostatni z turniejów Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej im. Stasia Januszewskiego w Sulejówku rozegrano 27 lipca. Pogoda była doskonała. Drużyny mimo wielu okolicznych imprez dopisały.

(więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi