Wpisy w kategorii: Siatkówka

Złapały, podrzuciły, odbiły

Siatkówka kobiet 12.08.20

Dnia 10 marca w hali widowiskowo – sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim odbył się turniej siatkarski dla dziewczynek klas I – II „ZŁAP, PODRZUĆ, ODBIJ”. W turnieju wzięły udział 23 uczestniczki z dwóch roczników 2011 i 2012. (więcej…)

Mińszczanki ze srebrem

Siatkówka kobiet 11.08.20

W sobotę, 1 lutego, szesnaście młodych siatkarek z roczników 2008/2009 trenujących w Międzyszkolnym Klubie Sportowym „Olimp” w Mińsku Mazowieckim uczestniczyło w Zimowym Turnieju minipiłki siatkowej dziewcząt w kategorii dwójek i trójek siatkarskich w Międzyborowie. (więcej…)

Olimp w Lesznowoli

Siatkówka kobiet 14.07.20

W niedzielę, 19 stycznia 2020 roku, odbył się inauguracyjny turniej Lesznowolskiej Ligi Siatkarskich Jedynek. 64 dziewczęta z rocznika 2010 i młodsze rywalizowały na 8 boiskach jednocześnie. (więcej…)

Zwycięskie Jabuszka

Siatkówka mężczyzn 14.07.20

Sobota, 11 stycznia 2020 roku, ten dzień na długo pozostanie w sercach i pamięci wszystkich tych, którzy zdecydowali się wziąć udział w czwartej edycji Siatkarskiego Turnieju Wielkich Serc. Zawody organizowane przez Dębski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Sztab WOŚP Dębe Wielkie. Impreza po raz kolejny przyciągnęły tłumy zawodników i kibiców. 

(więcej…)

Zagrali i pomogli

Siatkówka mężczyzn 8.07.20

Zainteresowanie siatkówką w powiecie mińskim jest duże, co potwierdzają powyższy fakt organizatorzy Charytatywnego Turnieju Siatkarskiego Gramy i Pomagamy. Turniej został rozegrany w dębskiej hali sportowej w niedzielę 15 grudnia 2019 r. Miejsca do udziału w rozgrywkach rozeszły się błyskawicznie i na blisko trzy tygodnie przed imprezą lista startowa została zamknięta. (więcej…)

Siatkarki w „Koperniku”

Siatkówka kobiet 8.07.20

Ponad 50 zawodniczek uczestniczyło w turnieju dwójek siatkarskich, który odbył się w sobotę 14 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Oprócz mińszczanek z Międzyszkolnego Klubu Sportowego OLIMP do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z UKS Szóstka Biała Podlaska oraz UKS Dębina Nieporęt. (więcej…)

Osiemnastka siatkarska

Siatkówka kobiet 8.07.20

W poniedziałek, 16 grudnia, w iście świątecznych nastrojach w dębskiej hali sportowej rozegrany został Świąteczny Turniej Siatkarski zorganizowany dla dzieci, które na co dzień trenują w Sekcji Siatkarskiej GOSiR Dębe Wielkie. (więcej…)

Lepsze od Ósemki

Siatkówka kobiet 15.04.20

W bardzo dobrym stylu zakończyły serię domowych spotkań rundy zasadniczej drugiej ligi kadetek zawodniczki MKS Olimp Mińsk Mazowiecki. Poniedziałkowy mecz przyniósł podopiecznym Michała Bogusza wygraną z Ósemką Siedlce 3:0 (25:16, 25:18, 25:4). W poniedziałkowym pojedynku skład Olimpu utworzyły Wiktoria Chabrowska, Klaudia Miszczuk, Andżelika Potiuk, Renata Piekut, Aneta Perzanowska, Anna Replin, Weronika Celińska, Dominika Złotkowska i Dominika Kuć.

 

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi