Wpisy w kategorii: Siatkówka kobiet

Siatkarki w „Koperniku”

Siatkówka kobiet 8.07.20

Ponad 50 zawodniczek uczestniczyło w turnieju dwójek siatkarskich, który odbył się w sobotę 14 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Oprócz mińszczanek z Międzyszkolnego Klubu Sportowego OLIMP do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z UKS Szóstka Biała Podlaska oraz UKS Dębina Nieporęt. (więcej…)

Osiemnastka siatkarska

Siatkówka kobiet 8.07.20

W poniedziałek, 16 grudnia, w iście świątecznych nastrojach w dębskiej hali sportowej rozegrany został Świąteczny Turniej Siatkarski zorganizowany dla dzieci, które na co dzień trenują w Sekcji Siatkarskiej GOSiR Dębe Wielkie. (więcej…)

Lepsze od Ósemki

Siatkówka kobiet 15.04.20

W bardzo dobrym stylu zakończyły serię domowych spotkań rundy zasadniczej drugiej ligi kadetek zawodniczki MKS Olimp Mińsk Mazowiecki. Poniedziałkowy mecz przyniósł podopiecznym Michała Bogusza wygraną z Ósemką Siedlce 3:0 (25:16, 25:18, 25:4). W poniedziałkowym pojedynku skład Olimpu utworzyły Wiktoria Chabrowska, Klaudia Miszczuk, Andżelika Potiuk, Renata Piekut, Aneta Perzanowska, Anna Replin, Weronika Celińska, Dominika Złotkowska i Dominika Kuć.

 

Jak Olimp z Olimpem

Siatkówka kobiet 15.04.20

Nieco ponad sześćdziesiąt minut potrwał mecz drugiej ligi kadetek, w którym naprzeciwko siebie stanęły siatkarki Olimpu Mińsk Mazowiecki i Olimpu Tłuszcz. Sportowe spotkanie, które odbyło się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim zakończyło się przekonującą i pewną wygraną mińszczanek 3:0 (25:13, 27:25, 25:19). – Gratuluję wygranej naszemu zespołowi. Każda jego formacja bardzo dobrze się spisała. Bardzo dobrze spisały się powracające do naszego składu dwie środkowe, dzięki którym było nam dużo łatwiej ustawić obronę. Ta relacja blok – obrona była bardzo dobra. Dodam, że dzięki naszej skutecznej obronie było dużo długich akcji i kontrataków zakończonych zdobyciem punktów. Cała nasza drużyna zasłużyła aby zwyciężyć 3:0, choć nie było łatwo. Rywalki w drugim secie miały cztery piłki setowe, które obroniliśmy, wytrzymaliśmy psychicznie i ostatecznie to my wygraliśmy tę część meczu. Za dzisiejszy mecz wyróżniłbym cały zespół. Godne uwagi jest to, że nie mieliśmy dziś podstawowej rozgrywającej i nominalna przyjmująca weszła na rozegranie i zagrała dobry mecz. Mam tu na myśli Weronikę Celińską. Bardzo dobrze zagrała też libero Dominika Kuć, która znakomicie trzymała przyjęcie i obronę. Cały zespół zasłużył aby zwyciężyć dlatego gratuluję jeszcze raz całemu zespołowi – powiedział po spotkaniu trener Olimpu Michał Bogusz.

Olimp: Wiktoria Chabrowska, Klaudia Miszczuk, Andżelika Potiuk, Renata Piekut, Aneta Perzanowska, Weronika Celińska, Dominika Złotkowska, Lena Gańko, Dominika Kuć.

Siatkarskie dwójki Olimpu

Siatkówka kobiet 3.04.20

26 października w Nadarzynie odbył się Jesienny Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 i młodszych. Do rywalizacji przystąpiło ponad 50 zespołów między innymi z Warszawy, Łodzi, Białej Podlaskiej i Zawiercia. (więcej…)

Spartańska lekcja siatkówki

Siatkówka kobiet 2.04.20

Rywalkami zawodniczek Klubu Sportowego Halinów w pierwszym, domowym, meczu trzeciej ligi sezonu 2019/2020 były przedstawicielki Uczniowskiego Klubu Sportowego Sparta Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie, które odbyło się w hali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Halinowie zakończyło się zwycięstwem przyjezdnej drużyny 3:0 (25:23, 25:13, 25:20). (więcej…)

Piętnastka na piasku

Siatkówka kobiet 20.03.20

Siatkówka plażowa jest popularną odmianą piłki siatkowej, z tymże rozgrywanej na piasku. Od roku 1996 ta dyscyplina olimpijska zdobywa coraz więcej sympatyków. Dowodem na tę tezę może być fakt, że do udziału w tegorocznej edycji wakacyjnego turnieju siatkówki plażowej Dębe Wielkie CUP, komplet zgłoszeń został osiągnięty na ponad dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi