Wpisy w kategorii: Siatkówka kobiet

Złapały, podrzuciły, odbiły

Siatkówka kobiet 12.08.20

Dnia 10 marca w hali widowiskowo – sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim odbył się turniej siatkarski dla dziewczynek klas I – II „ZŁAP, PODRZUĆ, ODBIJ”. W turnieju wzięły udział 23 uczestniczki z dwóch roczników 2011 i 2012. (więcej…)

Mińszczanki ze srebrem

Siatkówka kobiet 11.08.20

W sobotę, 1 lutego, szesnaście młodych siatkarek z roczników 2008/2009 trenujących w Międzyszkolnym Klubie Sportowym „Olimp” w Mińsku Mazowieckim uczestniczyło w Zimowym Turnieju minipiłki siatkowej dziewcząt w kategorii dwójek i trójek siatkarskich w Międzyborowie. (więcej…)

Olimp w Lesznowoli

Siatkówka kobiet 14.07.20

W niedzielę, 19 stycznia 2020 roku, odbył się inauguracyjny turniej Lesznowolskiej Ligi Siatkarskich Jedynek. 64 dziewczęta z rocznika 2010 i młodsze rywalizowały na 8 boiskach jednocześnie. (więcej…)

Siatkarki w „Koperniku”

Siatkówka kobiet 8.07.20

Ponad 50 zawodniczek uczestniczyło w turnieju dwójek siatkarskich, który odbył się w sobotę 14 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Oprócz mińszczanek z Międzyszkolnego Klubu Sportowego OLIMP do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z UKS Szóstka Biała Podlaska oraz UKS Dębina Nieporęt. (więcej…)

Osiemnastka siatkarska

Siatkówka kobiet 8.07.20

W poniedziałek, 16 grudnia, w iście świątecznych nastrojach w dębskiej hali sportowej rozegrany został Świąteczny Turniej Siatkarski zorganizowany dla dzieci, które na co dzień trenują w Sekcji Siatkarskiej GOSiR Dębe Wielkie. (więcej…)

Lepsze od Ósemki

Siatkówka kobiet 15.04.20

W bardzo dobrym stylu zakończyły serię domowych spotkań rundy zasadniczej drugiej ligi kadetek zawodniczki MKS Olimp Mińsk Mazowiecki. Poniedziałkowy mecz przyniósł podopiecznym Michała Bogusza wygraną z Ósemką Siedlce 3:0 (25:16, 25:18, 25:4). W poniedziałkowym pojedynku skład Olimpu utworzyły Wiktoria Chabrowska, Klaudia Miszczuk, Andżelika Potiuk, Renata Piekut, Aneta Perzanowska, Anna Replin, Weronika Celińska, Dominika Złotkowska i Dominika Kuć.

 

Jak Olimp z Olimpem

Siatkówka kobiet 15.04.20

Nieco ponad sześćdziesiąt minut potrwał mecz drugiej ligi kadetek, w którym naprzeciwko siebie stanęły siatkarki Olimpu Mińsk Mazowiecki i Olimpu Tłuszcz. Sportowe spotkanie, które odbyło się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim zakończyło się przekonującą i pewną wygraną mińszczanek 3:0 (25:13, 27:25, 25:19). – Gratuluję wygranej naszemu zespołowi. Każda jego formacja bardzo dobrze się spisała. Bardzo dobrze spisały się powracające do naszego składu dwie środkowe, dzięki którym było nam dużo łatwiej ustawić obronę. Ta relacja blok – obrona była bardzo dobra. Dodam, że dzięki naszej skutecznej obronie było dużo długich akcji i kontrataków zakończonych zdobyciem punktów. Cała nasza drużyna zasłużyła aby zwyciężyć 3:0, choć nie było łatwo. Rywalki w drugim secie miały cztery piłki setowe, które obroniliśmy, wytrzymaliśmy psychicznie i ostatecznie to my wygraliśmy tę część meczu. Za dzisiejszy mecz wyróżniłbym cały zespół. Godne uwagi jest to, że nie mieliśmy dziś podstawowej rozgrywającej i nominalna przyjmująca weszła na rozegranie i zagrała dobry mecz. Mam tu na myśli Weronikę Celińską. Bardzo dobrze zagrała też libero Dominika Kuć, która znakomicie trzymała przyjęcie i obronę. Cały zespół zasłużył aby zwyciężyć dlatego gratuluję jeszcze raz całemu zespołowi – powiedział po spotkaniu trener Olimpu Michał Bogusz.

Olimp: Wiktoria Chabrowska, Klaudia Miszczuk, Andżelika Potiuk, Renata Piekut, Aneta Perzanowska, Weronika Celińska, Dominika Złotkowska, Lena Gańko, Dominika Kuć.

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi