Wpisy w kategorii: Siatkówka kobiet

Piętnastka na piasku

Siatkówka kobiet 20.03.20

Siatkówka plażowa jest popularną odmianą piłki siatkowej, z tymże rozgrywanej na piasku. Od roku 1996 ta dyscyplina olimpijska zdobywa coraz więcej sympatyków. Dowodem na tę tezę może być fakt, że do udziału w tegorocznej edycji wakacyjnego turnieju siatkówki plażowej Dębe Wielkie CUP, komplet zgłoszeń został osiągnięty na ponad dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek. (więcej…)

Złoto dla Ekonomiczek

Siatkówka kobiet 29.12.19

Reprezentantka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim Oliwia Kulik została wyróżniona tytułem MVP zakończonych w czwartek, 4 kwietnia, Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Drużyna, której barw broniła ona w czasie finału rywalizacji zajęła pierwsze miejsce w zmaganiach. (więcej…)

Single Olimpu

Siatkówka kobiet 28.12.19

Siatkarskie single” pod takim hasłem 23 marca 2019r w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbył się  turniej siatkarski. W rywalizacji wzięło  udział 70 dziewczynek z rocznika 2009 i młodszych. (więcej…)

Sparta z pucharem

Siatkówka kobiet 27.12.19

W sobotę 26.01.2019 roku hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim wypełniła się siatkarkami, które walczyły o Puchar Prezesa MKS. Do rywalizacji zgłosiło się sześć zespołów: MUKS Sparta Warszawa, Sęp Żelechów oraz cztery drużyny wychowanek mińskiego Olimpu z roczników 2003, 2002, 2000 oraz seniorki. (więcej…)

Garwoliński sukces mińszczanek

Siatkówka kobiet 22.12.19

W sobotę, 12 stycznia, w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie odbył się Turniej Siatkówki Kobiet Ludowych Zespołów Sportowych. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły: Sęp Żelechów, dwa zespoły z Unina Orzeł I i Orzeł II oraz OLIMP SP 1 Mińsk Mazowiecki. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi