Wpisy w kategorii: Siatkówka mężczyzn

WLSP na finiszu

Siatkówka mężczyzn 14.02.20

Ostatni z turniejów Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej im. Stasia Januszewskiego w Sulejówku rozegrano 27 lipca. Pogoda była doskonała. Drużyny mimo wielu okolicznych imprez dopisały.

(więcej…)

Dreszczowiec w Sulejówku

Siatkówka mężczyzn 28.12.19

W drodze ku awansowi do III ligi, UKS Herkules Sulejówek musiał się zmierzyć z zespołem z Warki. Aby przejść do finału trzeba wygrać obydwa mecze. Jeżeli rezultat dwumeczu będzie remisowy należy rozegrać decydujące spotkanie. SuperTeam zrobił pierwszy poważny krok ku sukcesowi. (więcej…)

Zimna krew Herkulesa

Siatkówka mężczyzn 28.12.19

Po dwóch meczach w Żyrardowie stan rywalizacji o miejsce w półfinale walki o awans do III ligi potrzebny był dodatkowy mecz. W Sulejówku w hali przy Idzikowskiego zebrał się komplet widzów. Doping był zarówno dla gospodarzy jak i zespołu z Żyrardowa. (więcej…)

Herkules nad Srebrną

Siatkówka mężczyzn 27.12.19

Przegraną, 1:3 (20:25, 25:23, 20:25, 17:25), zakończyli rozgrywki grupy pierwszej czwartej ligi siatkarze MMKS – u Mińsk Mazowiecki. W popołudniowym sobotnim, 23 lutego, spotkaniu mającym miejsce w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim ulegli oni drużynie SuperTeam UKS Herkules Sulejówek. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi