Wpisy w kategorii: Siatkówka mężczyzn

Oczko na tuzin

Siatkówka mężczyzn 24.09.20

18 lipca ruszyła rozgrywana nieprzerwanie od 12 lat Wakacyjna Liga Siatkówki Plażowej im. Stasia Januszewskiego. W tym roku zostanie rozegrana jako 4 odrębne turnieje dwa klasyczne i dwa mixty. (więcej…)

Zwycięskie Jabuszka

Siatkówka mężczyzn 14.07.20

Sobota, 11 stycznia 2020 roku, ten dzień na długo pozostanie w sercach i pamięci wszystkich tych, którzy zdecydowali się wziąć udział w czwartej edycji Siatkarskiego Turnieju Wielkich Serc. Zawody organizowane przez Dębski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Sztab WOŚP Dębe Wielkie. Impreza po raz kolejny przyciągnęły tłumy zawodników i kibiców. 

(więcej…)

Zagrali i pomogli

Siatkówka mężczyzn 8.07.20

Zainteresowanie siatkówką w powiecie mińskim jest duże, co potwierdzają powyższy fakt organizatorzy Charytatywnego Turnieju Siatkarskiego Gramy i Pomagamy. Turniej został rozegrany w dębskiej hali sportowej w niedzielę 15 grudnia 2019 r. Miejsca do udziału w rozgrywkach rozeszły się błyskawicznie i na blisko trzy tygodnie przed imprezą lista startowa została zamknięta. (więcej…)

Siatkówka mężczyzn 15.04.20

Cenne zwycięstwo odnieśli w ligowym spotkaniu siatkarze broniący barw drużyny Uczniowskiego Klubu Sportowego Herkules Sulejówek. W meczu, który miał miejsce w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku pokonali oni drużynę UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:17, 25:19, 27:25). (więcej…)

Inauguracja dla GOSiR – u

Siatkówka mężczyzn 6.04.20

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w pierwszym, domowym, meczu sezonu 2019/2020 siatkarze broniący barw drużyny SPS GOSiR Mrozy. W spotkaniu, które miało miejsce w sobotnie popołudnie, 9 listopada, w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach pokonali oni zespół GKS Jastrzębia 3:0 (25:21, 25:16, 25:19). (więcej…)

Nocka z siatkówką

Siatkówka mężczyzn 27.03.20

W sobotę, 21 września, sympatycy siatkarskich zmagań z różnych stron Mazowsza przybyli do Dębego Wielkiego. Amatorzy, zespoły zrzeszone w amatorskich ligach oraz młodzież i dorośli rywalizowali o miano tych najlepszych, w dębskiej hali sportowej. (więcej…)

WLSP na finiszu

Siatkówka mężczyzn 14.02.20

Ostatni z turniejów Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej im. Stasia Januszewskiego w Sulejówku rozegrano 27 lipca. Pogoda była doskonała. Drużyny mimo wielu okolicznych imprez dopisały.

(więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi