Sochaczewskie pojedynki judoków

Trzy medale przywieźli z XII Międzynarodowego Turnieju Judo Młodzików i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Sochaczew przedstawiciele Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki.

W wadze 39 kilogramów pierwsze miejsce zajął Piotr Marczak, zaś w wadze 42 kilogramów na drugiej pozycji uplasował się Miłosz Zaborowski. Obaj zawodnicy wystartowali w kategorii dzieci, która obejmowała roczniki 2007 i 2008. Wśród młodziczek na najwyższym stopniu podium stanęła Natalia Łukaszewicz. Wzięła ona udział w rywalizacji wagowej 52 kilogramów. Na dobrym, piątym, miejscu w gronie młodzików sklasyfikowano natomiast Damiana Zapertego. Trener ambitnych mińskomazowieckich judoczek i judoków Zdzisław Wiącek składa serdeczne podziękowania Adamowi Łukaszewiczowi i Dariuszowi Marczakowi za zaangażowanie się w pomoc i opiekę podczas sochaczewskiego wydarzenia sportowego.

dziękujemy za przesłanie informacji i zdjęć Zdzisławowi Wiąckowi z UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki.

Dodano: 19 września 2019 do kategorii Judo