Wpisy w kategorii: Sport szkolny

Zagrali w Cygance

Sport szkolny 30.03.21

O tym, że w gminie Dębe Wielkie fanów piłki nożnej nie brakuje wiedzą wszyscy. W piątek, 18 września, w sportowej rywalizacji udział wzięły dzieci oraz młodzież z dębskich podstawówek. To wszystko za sprawą organizacji już trzeciej edycji Gminnego Turnieju Piłki Nożnej, który rozegrany został na boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki o w Cygance. Organizatorami zawodów był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim oraz Szkoła Podstawowa w Cygance. (więcej…)

Ćwierć wieku Herkulesa

Sport szkolny 7.07.20

7 grudnia w Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Sulejówku, gdzie siedzibę ma Uczniowski Klub Sportowy Herkules odbyło się podsumowanie minionego sezonu oraz gala 25 – lecia klubu! (więcej…)

Triumfatorzy z Budowlanej

Sport szkolny 2.04.20

Podwójnym sukcesem Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim zakończyło się współzawodnictwo szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019 w powiecie mińskim. (więcej…)

Biegi, skoki, rzuty

Sport szkolny 25.03.20

I edycja zawodów Czwartki Lekkoatletyczne ruszyła w Sulejówku 19 września. To, że odbywają się w Sulejówku to zasługa Macieja Czyża- trenera UKS Herkules, który przy wsparciu miasta z pełnym zaangażowaniem stara się aby zawody były zorganizowane jak najlepiej. (więcej…)

Palma pierwszeństwa Budowlanki

Sport szkolny 20.02.19

Dominacja Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w gronie powiatowych szkół ponadpodstawowych stanowiła jedną z istotnych informacji przekazanych w trakcie listopadowego podsumowania działalności Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2017/2018. Uczennice i uczniowie popularnej Budowlanki triumfowali zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców.

(więcej…)

Mrozy najlepsze na Mazowszu!

Sport szkolny 15.02.19

Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 w Mrozach zwyciężają w finale Wojewódzkiej Gimnazjady LZS w Koszykówce Chłopców.

W zawodach rozegranych 22 listopada br. w Strzegowie aktualni Mistrzowie Regionu Siedleckiego nie mieli sobie równych i wygrali wszystkie mecze z zespołami z Pacyny (powiat gostyniński), Zatorów (powiat pułtuski) i Obierwii (powiat ostrołęcki). Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Dawid Kulesza (kpt. i MVP Turnieju), Aleksander Pieniak, Jakub Miron, Bartek Furtak, Dawid Bizowski, Artur Kulik, Mateusz Juszczak, Tomasz Żmudzin, Kacper Boryń, Bartek Krawczyk i Jakub Zagrabski (w finale Regionu również Mateusz Wąsowski). Trenerem drużyny jest p. Andrzej Pieniak. Gratulujemy! W rozegranym 6 listopada 2018 r. w Stoku Lackim finale Regionu Siedleckiego mrozianie pokonali rywali z Pruszyna 18:15 i gospodarzy finałów 23:17.
dziękujemy za przesłanie relacji dyrektorowi Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach Lucjanowi F. Molendzie.
autorem zdjęcia jest Andrzej Pieniak.

 

 

 

Mistrzowie królowej sportu

Sport szkolny 5.07.18

Zawody organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy Herkules Sulejówek i szkołę podstawową nr 4 w Sulejówku posiadają już jedenastoletnią historię! Z roku na rok tworzymy zawody dla uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z naszego miasta.

(więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi