Wpisy w kategorii: Sporty umysłowe

Mińszczanka ze srebrem

Szachy 22.04.21

W dniach 29.11-6.12.2020 w Pokrzywnej zostały rozegrane Mistrzostwa Polski do lat 20 w szachach. W zawodach wystartowało 73 mężczyzn oraz 31 kobiet z całej Polski. Srebrny medal zdobyła reprezentantka Mińskiego Towarzystwa Szachowego Pola Parol. (więcej…)

Złoty kwartet warcabistów

Warcaby 11.08.20

W ramach akcji „Walka z nudą w ferie” Gminny Ośrodek Sporu i Rekreacji w Dębem Wielkim zorganizował trzecią już edycję Otwartego Turnieju Warcabowego. Zawody odbyły się w 16 lutego 2020 w jednej z sal lekcyjnych w hali sportowej w Dębem Wielkim. (więcej…)

Szachiści na Sportowej

Szachy 7.07.20

Czterdzieścioro ośmioro uczestników wzięło udział w Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego Juniorów w Szachach. W zmaganiach odbywających się w obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim znajdującym się przy ulicy Sportowej 1 do siedmiorundowej rywalizacji przystąpili przedstawiciele szkół podstawowych z Mińska Mazowieckiego, Bojmia, Zakrętu, Jakubowa, Górek, Huty Mińskiej i Niedziałki. (więcej…)

Pięćdziesiątka o mistrzostwo

Szachy 3.07.20

24 listopada w Szkole Salezjańskiej w Mińsku Mazowieckim odbyły się Otwarte Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego. W zawodach uczestniczyło 50 zawodników z Mińska Mazowieckiego, Łodzi, Płocka, Grodziska Mazowieckiego, Siedlec, Suwałk, Warszawy, (więcej…)

Szachiści w MDK

Szachy 3.07.20

Zwycięstwem Aleksandra Żurby w kategorii dzieci oraz Macieja Wawrzyńczyka w grupie młodzieży i dorosłych zakończył się Otwarty Turniej Szachowy Sulejówek 2019. W popołudniowych zmaganiach mających miejsce w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku wystartowało dwadzieścioro dwoje zawodniczek i zawodników. (więcej…)

Błyskawiczne medale szachistów

Szachy 1.04.20

Reprezentanci Mińskiego Towarzystwa Szachowego powrócili z pięcioma medalami z rozgrywanych w dniach 5 – 6 października w Radzyminie Mistrzostw Mazowsza Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych.  (więcej…)

Przedszkolacy przy szachownicach

Szachy 29.12.19

Nowoczesna hala sportowa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim stała się miejscem rozegrania VI Otwartych Mistrzostw Mińska Mazowieckiego Przedszkolaków w Szachach oraz XII Mistrzostw Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim w Szachach. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi