Wpisy w kategorii: Szachy

Błyskawiczne medale szachistów

Szachy 1.04.20

Reprezentanci Mińskiego Towarzystwa Szachowego powrócili z pięcioma medalami z rozgrywanych w dniach 5 – 6 października w Radzyminie Mistrzostw Mazowsza Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych.  (więcej…)

Przedszkolacy przy szachownicach

Szachy 29.12.19

Nowoczesna hala sportowa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim stała się miejscem rozegrania VI Otwartych Mistrzostw Mińska Mazowieckiego Przedszkolaków w Szachach oraz XII Mistrzostw Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim w Szachach. (więcej…)

Pałacowe potyczki szachowe

Szachy 28.12.19

Prawie pięćdziesięcioro zawodniczek i zawodników wystartowało w tegorocznej odsłonie Indywidualnych Mistrzostw Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim w Szachach. (więcej…)

Szachiści w Dąbrówce

Szachy 1.05.18

Dziewiętnaścioro zawodniczek i zawodników stanęło na starcie sobotnich, 21 kwietnia, V Otwartych Mistrzostw Mińska Mazowieckiego w Szachach Przedszkolaków.

(więcej…)

Mistrzowie w MDK

Szachy 29.03.18

Uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim Michał Jóźwik zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji open XV Mistrzostw Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim w Szachach. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi