Wpisy w kategorii: Sporty walki

(Wice)mistrzyni z Kontry

Judo 12.08.20

Aleksandra Polkowska, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo KONTRA w Mińsku Mazowieckim w dniu 6 marca 2020r. powtórzyła swój ubiegłoroczny sukces zdobywając w Trzebnicy k/Wrocławia wicemistrzostwo Polski juniorek w wadze 48kg. (więcej…)

Pucharowy brąz mińszczanina

MMA 12.08.20

W sobotę, 29 lutego, w Sochaczewie odbył się Puchar Polski MMA zorganizowany przez Mazowiecki Związek MMA. To największe tego rodzaju zawody w Polsce i Europie. Turniej daje szansę młodym adeptom mieszanych sztuk walki na rywalizację w kilkudziesięciu kategoriach wagowych. (więcej…)

Podium dla Aleksandry

Judo 11.08.20

Kolejny znaczący sukces osiągnęła w swojej karierze zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki Aleksandra Polkowska.

(więcej…)

Charakterni z Grapplera

Ju-jitsu 11.08.20

Mocnym akcentem rozpoczęli tegoroczne ferie zimowe młodsi i starsi zawodnicy mińskiego Grapplera. W sobotę, 8 lutego, ekipa „Złego Trenera” Marcina Frankiewicza zameldowała się w Stalowej Woli, aby wziąć udział w III Ogólnopolskim Turnieju BJJ dla Dzieci i Młodzieży „Charakterne Dzieciaki”. (więcej…)

Setki pojedynków nad Srebrną

Kickboxing 14.07.20

W sobotę, 18 stycznia, odbył się ogólnopolski turniej kickboxingu pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu – „Grand Prix Polski w Kickboxingu”. W tegorocznym turnieju uczestniczyło 289 zawodników z 39 klubów. (więcej…)

Na stojedzkich matach

Judo 7.07.20

W Szkole Podstawowej w Stojadłach, Uczniowski Klub Sportowy Judo KONTRA w Mińsku Mazowieckim, zorganizował Świąteczny Turniej Judo Dzieci. W zawodach oprócz gospodarzy uczestniczyły dzieci z UKS Halinów Team i UKS „9” Siedlce, w przedziale wiekowym od 5 do 15 lat. (więcej…)

Medalowe dwa tuziny

Taekwon - do 7.07.20

W niedzielę, 8 grudnia, trzynastoosobowy skład Akademii Sztuk Walki pod opieką Patryka Matwieja wziął udział w turnieju Be FIT Mazovia Open Cup Taekwon-do ITF. Zawody przeznaczone były dla zawodników do 18 roku życia. (więcej…)

Mikołajki z taekwondo

Taekwon - do 7.07.20

Początek grudnia, to okazja do wzięcia udziału w wielu wspaniałych wydarzeniach organizowanych w ramach Mikołajek. Jedne z nich mają charakter sportowy inne kulturalny czy społeczny. Już po raz dwunasty, również Akademia Sztuk Walki Dawida Matwieja włącza się w ten zwyczaj przeprowadzając Mikołajkowy Turniej Taekwon-do ITF. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi