Wpisy w kategorii: Sporty walki

Nad Bzurę po sukcesy

Ju-jitsu 29.08.19

W minioną  sobotę 15 grudnia  zawodnicy Klubu Walki Grappler i MKS MMA Team uczestniczyli w turnieju  Young Dragon’s  III w Sochaczewie, organizowanym pod patronatem i we współpracy z Polskim Związkiem Ju Jitsu. Na macie rywalizowali zawodnicy z Mazowsza i województw ościennych.  (więcej…)

Mikołajki na sportowo

Ju-jitsu 29.08.19

W minioną sobotę 1 grudnia, odbył się już po raz 8 Gwiazdkowy Turniej brazylijskiego jiu jitsu o worek Świętego Mikołaja. Tradycyjnie zawody odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół w Jakubowie. (więcej…)

Medalowa siódemka Grapplera

MMA 29.08.19

W sobotę 17 listopada w podwarszawskim Żyrardowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Świata Open Children Vietnamese Grappling World Championship 2018. Do walk na macie stanęło blisko 200 pasjonatów grapplingu. Na zawodach pojawili się także reprezentanci Klubu Walki Grappler.

 

(więcej…)

Aktywny weekend Grapplera

MMA 1.08.19

Miniony weekend był bardzo pracowity dla mińskich zawodników. W sobotę, 24 lutego , zawodnicy Klubu Walki Grappler i MKS MMA Team wzięli udział w organizowanej przez Polski Związek Ju- Jitsu Lidze Ju-Jitsu dla dzieci i młodzieży. Międzynarodowy Turniej odbywający się pod nazwą Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego o Puchar Starosty miał miejsce w hali sportowej jednej ze szkół w Szczytnie.

(więcej…)

Medalowa dziewiątka Kontry

Judo 16.10.18

Znakomitą okazję do zmierzenia się z rówieśnikami stanowił dla najmłodszych zawodniczek i zawodników trenujących w Uczniowskim Klubie Sportowym Judo Kontra Mińsk Mazowiecki udział w sobotnich, 13 października, zawodach zorganizowanych w Halinowie.

(więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi