Wpisy w kategorii: Sporty walki

Szóstka MKST

Taekwon - do 3.06.21

W 2020 roku zawodnicy Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO, w związku z sytuacją pandemiczną, wprowadzonymi obostrzeniami i w konsekwencji odwołaniu wielu zawodów, brali udział tylko w sześciu imprezach sportowych organizowanych przez Polski Związek Taekwon-Do w ramach współzawodnictwa sportowego Taekwon-Do ITF.  (więcej…)

Niespodzianka Dominika

MMA 3.06.21

W niedzielę, 14 lutego, mińscy grapplerzy wzięli udział w kolejnej odsłonie imprezy pn.: ”ALMMA 190 Puławy/Bull Terror Challenge/ALKB”. Mimo panujących warunków chętnych nie brakowało. MKS MMA Team reprezentowało w sumie 4 juniorów.  (więcej…)

Czarne pasy Akademików

Taekwon - do 3.06.21

13 stycznia w hali sportowej w Dębem Wielkim miał miejsce już trzeci w historii klubu egzamin na stopnie mistrzowskie DAN. Dla zawodników czarny pas to zwieńczenie długoletnich treningów w Taekwon-do, ale i początek nowej drogi jako Mistrza i lidera w klubie. (więcej…)

Trzystu w Czwórce

Kickboxing 27.04.21

Cztery konkurencje złożyły się na zawody Grand Prix Polski w Kickboxingu, które miały miejsce w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim. Przedstawicielki i przedstawiciele klubów posiadających siedziby w różnych zakątkach naszego państwa rywalizowali w pojedynkach na pałki piankowe, pointfighting, light contact i kick light. Po podsumowaniu zmagań przeprowadzonych w trzech ostatnich z nich okazało się, że dwadzieścia trzy medale wywalczyli reprezentanci powiatu mińskiego. (więcej…)

Mikołajkowa trzynastka

Taekwon - do 23.04.21

XIII Turniej Mikołajkowy Taekwon-do ITF w tym roku odbył się w wyjątkowych okolicznościach. Nie było, jak zawsze dużej hali, 6 mat i tłumu ludzi. Organizator Trener Dawid Matwiej ze względu na bezpieczeństwo podopiecznych i przepisy sanitarne zdecydował się na przeprowadzenie konkurencji podczas treningów każdej z poszczególnych grup. (więcej…)

Mistrzowska 60-tka

Ju-jitsu 22.04.21

W sobotę, 12 grudnia, na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim zostały rozegrane 3 Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu dla dzieci i młodzieży. Na macie stawiło się ponad 260 zawodników z Polski oraz gościnnie z Czech. Mińsk Mazowiecki odwiedziło ponad 40 klubów, m.in. z : Białegostoku, Suwałk, Pabianic, Wrocławia, Olsztyna, Łodzi, Warszawy, Łęcznej, Stalowej Woli, Lublina, Rzeszowa. (więcej…)

Podium x 3

MMA 15.04.21

Mimo, że koniec roku już niebawem, miński Klub Walki Grappler/Mks MMA Team nie zwalnia tempa. W minioną sobotę zawodnicy Grapplera świetnie zaprezentowali się na 187 Amatorskiej Lidze MMA (ALMMA). Tym razem kolejna edycja turnieju odbywała się w Lublinie. (więcej…)

Trenerzy – medaliści

Ju-jitsu 15.04.21

W sobotę 14 listopada trenerzy mińskiego Grapplera Marcin Frankiewicz i Zdzisław Raubo wzięli udział w najważniejszej imprezie sportowej roku – XVI Mistrzostwach Polski w Jiu Jitsu. Zawody od wielu lat rozgrywane w podpoznańskiej Mosinie zgromadziły tym razem prawie 800 osób. (więcej…)

Brąz dla mińszczanina

Judo 10.04.21

Piotr Marczak startował w XVI Ogólnopolskim Białołęckim Turnieju Judo pn. „Memoriał Grzegorza Malika 2020”, który odbył się się 11 października w stołecznej dzielnicy Białołęka. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi