Wpisy w kategorii: Sporty walki

Medalowa jedenastka Akademików

Taekwon - do 4.10.19

W sobotę, 16 grudnia 2018 roku, w Legionowie odbyła się pierwsza edycja turnieju Taekwon-do ITF dla młodzików, kadetów i juniorów młodszych „Mazovia Cup”. Patronat nad sportowym wydarzeniem objęło Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF. (więcej…)

Mikołajki z Akademią

Taekwon - do 4.10.19

W niedzielę, 2 grudnia 2018 roku, w hali sportowej w Dębem Wielkim miał miejsce XI Mikołajkowy Turniej Taekwon-do ITF zorganizowany przez Akademię Sztuk Walki. Jako głównych organizatorów należy wyróżnić: Dawida Matwieja, Monikę Matwiej, Mariusza Steczka, Mirosława Ługowskiego, Krzysztofa i Marię Chachlińskich. Frekwencja podczas zawodów jak zwykle dopisała.

(więcej…)

Rewelacyjna Aleksandra

Judo 19.09.19

Ze srebrnym medalem powróciła z dolnośląskiej Oleśnicy zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki Aleksandra Polkowska. (więcej…)

Sochaczewskie pojedynki judoków

Judo 19.09.19

Trzy medale przywieźli z XII Międzynarodowego Turnieju Judo Młodzików i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Sochaczew przedstawiciele Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki. (więcej…)

Nad Bzurę po sukcesy

Ju-jitsu 29.08.19

W minioną  sobotę 15 grudnia  zawodnicy Klubu Walki Grappler i MKS MMA Team uczestniczyli w turnieju  Young Dragon’s  III w Sochaczewie, organizowanym pod patronatem i we współpracy z Polskim Związkiem Ju Jitsu. Na macie rywalizowali zawodnicy z Mazowsza i województw ościennych.  (więcej…)

Mikołajki na sportowo

Ju-jitsu 29.08.19

W minioną sobotę 1 grudnia, odbył się już po raz 8 Gwiazdkowy Turniej brazylijskiego jiu jitsu o worek Świętego Mikołaja. Tradycyjnie zawody odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół w Jakubowie. (więcej…)

Medalowa siódemka Grapplera

MMA 29.08.19

W sobotę 17 listopada w podwarszawskim Żyrardowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Świata Open Children Vietnamese Grappling World Championship 2018. Do walk na macie stanęło blisko 200 pasjonatów grapplingu. Na zawodach pojawili się także reprezentanci Klubu Walki Grappler.

 

(więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi