Wpisy w kategorii: Sporty walki

Na stojedzkich matach

Judo 7.07.20

W Szkole Podstawowej w Stojadłach, Uczniowski Klub Sportowy Judo KONTRA w Mińsku Mazowieckim, zorganizował Świąteczny Turniej Judo Dzieci. W zawodach oprócz gospodarzy uczestniczyły dzieci z UKS Halinów Team i UKS „9” Siedlce, w przedziale wiekowym od 5 do 15 lat. (więcej…)

Medalowe dwa tuziny

Taekwon - do 7.07.20

W niedzielę, 8 grudnia, trzynastoosobowy skład Akademii Sztuk Walki pod opieką Patryka Matwieja wziął udział w turnieju Be FIT Mazovia Open Cup Taekwon-do ITF. Zawody przeznaczone były dla zawodników do 18 roku życia. (więcej…)

Mikołajki z taekwondo

Taekwon - do 7.07.20

Początek grudnia, to okazja do wzięcia udziału w wielu wspaniałych wydarzeniach organizowanych w ramach Mikołajek. Jedne z nich mają charakter sportowy inne kulturalny czy społeczny. Już po raz dwunasty, również Akademia Sztuk Walki Dawida Matwieja włącza się w ten zwyczaj przeprowadzając Mikołajkowy Turniej Taekwon-do ITF. (więcej…)

Medalowa Żabia Wola

Taekwon - do 7.07.20

Akademia Sztuk Walki wciąż na fali! Aż 31 medali na Pucharze Polski Taekwon-do ITF. Niespełna dwa tygodnie po ogromnym sukcesie Dawida i Patryka Matwieja na World Martial Arts Champioships w Crystal Palace National Sports Centre w Londynie, tym razem to podopieczni ASW pokazali się od świetnej strony na Pucharze Polski Taekwon-do ITF w Żabiej Woli. (więcej…)

Gwiazdka z BJJ

Ju-jitsu 3.07.20

W sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół im. Orła Białego w Jakubowie odbył się 9 Turniej Gwiazdkowy w BJJ dla dzieci i młodzieży. Na macie pojawiło się prawie 180 zawodników i zawodniczek, m.in.: z Łodzi, Olsztyna, Stalowej Woli, Radomia, Dębe Wielkie, Warszawy, Białej Podlaskiej, Białegostoku, Szczytna, Grodziska Mazowieckiego, Ostrołęki, Piotrkowa Trybunalskiego. (więcej…)

Andrzejki judoków

Judo 3.07.20

Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Banku Spółdzielczego w Skierniewicach stanowił kolejną, tegoroczną, okazję do sprawdzenia aktualnego stanu umiejętności przez zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki. (więcej…)

Londyńskie medale Akademików

Taekwon - do 3.07.20

17 listopada odbyły się mistrzostwa sztuk walki World Martial Arts Champioships w Crystal Palace National Sports Centre w Londynie. Na zawody udało się dwóch reprezentantów Akademii Sztuk Walki: Dawid Matwiej (VI Dan) i Patryk Matwiej (II DAN). (więcej…)

Oleśnicki sukces Aleksandry

Judo 15.04.20

Znakomite osiągnięcie zapisała, po raz kolejny, w swojej kronice sportowych startów zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki Aleksandra Polkowska. W czasie Otwartego Pucharu Polski Juniorek International Oleśnica Championships 2019 podopieczna Zdzisława Wiącka wywalczyła brązowy medal w kategorii wagowej do czterdziestu ośmiu kilogramów. (więcej…)

Warmińska szóstka Grapplera

Ju-jitsu 15.04.20

W niedzielę reprezentanci Klubu Walki Grappler uczestniczyli w zawodach Arrachion BJJ Cup w Biskupcu koło Olsztyna. Podczas turnieju w brazylijskim Jiu Jitsu nasze miasto reprezentowało 6 zawodników. Przemyślana taktyka i skuteczne techniki wykorzystane w walce na macie zaowocowały bardzo dobrymi wynikami naszych podopiecznych. Złote medale zdobyli: Aleksandra Bodecka i Andrzej Frankiewicz. Srebrne medale: Damian Wieczorek oraz Jarosław Bodecki. Brązowe medale: Aleksander Kozłowski oraz Ivan Novyk. Dobra passa naszych grapplerów trwa, oby tak dalej, kolejne wyzwania przed nimi.

dziękujemy za przesłanie relacji i zdjęć Ewelinie Frankiewicz z KW Grappler i MKS MMA Team Mińsk Mazowiecki.

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi