Wpisy w kategorii: Sporty walki

Dębski Supercup

Taekwon - do 2.04.20

Ogromne emocje, mnóstwo włożonego serca, litry wylanego potu i walka do ostatnich sekund – tak w krótkich słowach można skomentować sobotni Otwarty Puchar Polski Taekwon – do  SUPER CUP, którego organizatorem była Akademia Sztuk Walki trenera Dawida Matwieja VI DAN. Turniej w Dębem Wielkim przyciągnął blisko 150 reprezentantów z kilkunastu klubów z całej Polski. (więcej…)

Noc sztuk walki

MMA 2.04.20

Od siedmiu lat Klub Walki Grappler Mińsk Mazowiecki i MKS MMA Team organizują jesienią w mieście nad Srebrną emocjonująca sportową rywalizację. Przybywająca na nią publiczność może oglądać pojedynki zawodniczek i zawodników zmagających się o zwycięstwa w różnych konkurencjach zaliczanych do sztuk walki. Największe wrażenie na zebranych osobach wywołują zwykle ringowe lub oktagonowe potyczki z udziałem przedstawicieli powiatu mińskiego. Podobnie rzecz się miała w czasie sobotniej, 19 października Gali Mieszanych Sztuk Walki Grappler Night. (więcej…)

Halinów adeptom judo

Judo 27.03.20

Dziewięcioosobowa reprezentacja Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki uczestniczyła w sobotnim, 5 października, Pucharze Halinowa Judo Dzieci. (więcej…)

Grapplerzy w Sochaczewie

Ju-jitsu 27.03.20

W dniach, 28 – 29 września, reprezentacja zawodników jiu jitsu z Mińska Mazowieckiego wzięła udział w Mistrzostwach Polski Jiu Jitsu zorganizowanych przez PZJJ oraz Sochaczewski Klub Sportowy Dragon Fight Club. (więcej…)

Puchary w Sulejówku

Kickboxing 27.03.20

W sobotę, 28 września, w Sulejówku, odbyły się po raz kolejny Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walk federacji GBF, którego gospodarzem był klub KSW TAE z Sulejówka. Podczas zawodów rozegrano szereg konkurencji. Na to niezwykłe wydarzenie, gotowi do walki, wybrali się mińscy Kickboxerzy z klubu Walhalla Fight Club, (więcej…)

Medale nad Bzurą

Judo 21.03.20

W sobotę, 14 września, w Sochaczewie odbyła się sportowa rywalizacja w ramach jedenastej edycji Pucharu Polski Juniorek w Judo im. Tadeusza Naskręta. (więcej…)

Wakacje z jiu – jitsu

Ju-jitsu 20.03.20

Z końcem wakacji zakończyła się kolejna edycja bezpłatnych sportowych zajęć brazylijskiego jiu jitsu dla dzieci i młodzieży przygotowanych przez MKS MMA TEAM, przy współpracy z Klubem Walki Grappler i przy wsparciu Miasta Mińsk Mazowiecki. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi