Wpisy w kategorii: Ju-jitsu

Mistrzowska 60-tka

Ju-jitsu 22.04.21

W sobotę, 12 grudnia, na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim zostały rozegrane 3 Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu dla dzieci i młodzieży. Na macie stawiło się ponad 260 zawodników z Polski oraz gościnnie z Czech. Mińsk Mazowiecki odwiedziło ponad 40 klubów, m.in. z : Białegostoku, Suwałk, Pabianic, Wrocławia, Olsztyna, Łodzi, Warszawy, Łęcznej, Stalowej Woli, Lublina, Rzeszowa. (więcej…)

Trenerzy – medaliści

Ju-jitsu 15.04.21

W sobotę 14 listopada trenerzy mińskiego Grapplera Marcin Frankiewicz i Zdzisław Raubo wzięli udział w najważniejszej imprezie sportowej roku – XVI Mistrzostwach Polski w Jiu Jitsu. Zawody od wielu lat rozgrywane w podpoznańskiej Mosinie zgromadziły tym razem prawie 800 osób. (więcej…)

Grapplerzy w Bochni

Ju-jitsu 16.03.21

W sobotę 5 września odbyły się długo oczekiwane przez wszystkich zawodników jiu jitsu Mistrzostwa Polski. Ta wyjątkowa edycja została tym razem zorganizowana w malowniczej Małopolsce w miejscowości Bochnia. Do startów zgłosiło się prawie 600-set zawodników z różnych zakątków naszego kraju. (więcej…)

Wakacje z brazylijskim jiu jitsu!

Ju-jitsu 16.03.21

Podobnie jak w latach ubiegłych Miński Klub Sportowy MMA TEAM we współpracy z Miastem Mińsk Mazowiecki i Klubem Walki Grappler przygotował wakacyjną ofertę sportowych zajęć dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta pod nazwą : „Sportowe wakacje z brazylijskim jiu-jitsu dla dzieci”. (więcej…)

Charakterni z Grapplera

Ju-jitsu 11.08.20

Mocnym akcentem rozpoczęli tegoroczne ferie zimowe młodsi i starsi zawodnicy mińskiego Grapplera. W sobotę, 8 lutego, ekipa „Złego Trenera” Marcina Frankiewicza zameldowała się w Stalowej Woli, aby wziąć udział w III Ogólnopolskim Turnieju BJJ dla Dzieci i Młodzieży „Charakterne Dzieciaki”. (więcej…)

Gwiazdka z BJJ

Ju-jitsu 3.07.20

W sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół im. Orła Białego w Jakubowie odbył się 9 Turniej Gwiazdkowy w BJJ dla dzieci i młodzieży. Na macie pojawiło się prawie 180 zawodników i zawodniczek, m.in.: z Łodzi, Olsztyna, Stalowej Woli, Radomia, Dębe Wielkie, Warszawy, Białej Podlaskiej, Białegostoku, Szczytna, Grodziska Mazowieckiego, Ostrołęki, Piotrkowa Trybunalskiego. (więcej…)

Warmińska szóstka Grapplera

Ju-jitsu 15.04.20

W niedzielę reprezentanci Klubu Walki Grappler uczestniczyli w zawodach Arrachion BJJ Cup w Biskupcu koło Olsztyna. Podczas turnieju w brazylijskim Jiu Jitsu nasze miasto reprezentowało 6 zawodników. Przemyślana taktyka i skuteczne techniki wykorzystane w walce na macie zaowocowały bardzo dobrymi wynikami naszych podopiecznych. Złote medale zdobyli: Aleksandra Bodecka i Andrzej Frankiewicz. Srebrne medale: Damian Wieczorek oraz Jarosław Bodecki. Brązowe medale: Aleksander Kozłowski oraz Ivan Novyk. Dobra passa naszych grapplerów trwa, oby tak dalej, kolejne wyzwania przed nimi.

dziękujemy za przesłanie relacji i zdjęć Ewelinie Frankiewicz z KW Grappler i MKS MMA Team Mińsk Mazowiecki.

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi