Wpisy w kategorii: Ju-jitsu

Nad Bzurę po sukcesy

Ju-jitsu 29.08.19

W minioną  sobotę 15 grudnia  zawodnicy Klubu Walki Grappler i MKS MMA Team uczestniczyli w turnieju  Young Dragon’s  III w Sochaczewie, organizowanym pod patronatem i we współpracy z Polskim Związkiem Ju Jitsu. Na macie rywalizowali zawodnicy z Mazowsza i województw ościennych.  (więcej…)

Mikołajki na sportowo

Ju-jitsu 29.08.19

W minioną sobotę 1 grudnia, odbył się już po raz 8 Gwiazdkowy Turniej brazylijskiego jiu jitsu o worek Świętego Mikołaja. Tradycyjnie zawody odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół w Jakubowie. (więcej…)

Brasiliana na festynie

Ju-jitsu 27.06.18

W piękną, słoneczną niedzielę 17 czerwca odbył się w Mińsku Mazowieckim turniej „Gramy i walczymy dla Niepodległej”, organizowany przez Miński Klub Sportowy MMA TEAM we współpracy z Powiatem Mińskim i Klubem Walki Grappler.

(więcej…)

Złota dziesiątka Grapplera

Ju-jitsu 17.04.18

W sobotę, 14 kwietnia, reprezentanci Klubu Walki Grappler i MKS MMA Team rywalizowali podczas kolejnej edycji Polskiej Ligi Jiu Jitsu Dzieci i Młodzieży w Sochaczewie. Impreza odbyła się pod patronatem Polskiego Związku Ju Jitsu.

(więcej…)

Grappler na turnieju w Ostrówku

Ju-jitsu 11.04.18

W sobotę, 7 kwietnia, reprezentacja Klubu Walki Grappler i MKS MMA Team pojawiła się w Ostrówku, gdzie odbywały się kolejne zawody Dziecięcej Ligi Grapplingowej Young Grapplers. Rywalizacja ta zaliczana jest do Polskiej Ligi Jiu Jitsu Dzieci i Młodzieży. Turniej został zorganizowany przy udziale i honorowym patronacie Polskiego Związku Jiu Jitsu. Na matach walczyło ponad 120 zawodników z całej Polski, w tym 11 – osobowa ekipa z Mińska Mazowieckiego.

(więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi