Wpisy w kategorii: Ju-jitsu

Charakterni z Grapplera

Ju-jitsu 11.08.20

Mocnym akcentem rozpoczęli tegoroczne ferie zimowe młodsi i starsi zawodnicy mińskiego Grapplera. W sobotę, 8 lutego, ekipa „Złego Trenera” Marcina Frankiewicza zameldowała się w Stalowej Woli, aby wziąć udział w III Ogólnopolskim Turnieju BJJ dla Dzieci i Młodzieży „Charakterne Dzieciaki”. (więcej…)

Gwiazdka z BJJ

Ju-jitsu 3.07.20

W sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół im. Orła Białego w Jakubowie odbył się 9 Turniej Gwiazdkowy w BJJ dla dzieci i młodzieży. Na macie pojawiło się prawie 180 zawodników i zawodniczek, m.in.: z Łodzi, Olsztyna, Stalowej Woli, Radomia, Dębe Wielkie, Warszawy, Białej Podlaskiej, Białegostoku, Szczytna, Grodziska Mazowieckiego, Ostrołęki, Piotrkowa Trybunalskiego. (więcej…)

Warmińska szóstka Grapplera

Ju-jitsu 15.04.20

W niedzielę reprezentanci Klubu Walki Grappler uczestniczyli w zawodach Arrachion BJJ Cup w Biskupcu koło Olsztyna. Podczas turnieju w brazylijskim Jiu Jitsu nasze miasto reprezentowało 6 zawodników. Przemyślana taktyka i skuteczne techniki wykorzystane w walce na macie zaowocowały bardzo dobrymi wynikami naszych podopiecznych. Złote medale zdobyli: Aleksandra Bodecka i Andrzej Frankiewicz. Srebrne medale: Damian Wieczorek oraz Jarosław Bodecki. Brązowe medale: Aleksander Kozłowski oraz Ivan Novyk. Dobra passa naszych grapplerów trwa, oby tak dalej, kolejne wyzwania przed nimi.

dziękujemy za przesłanie relacji i zdjęć Ewelinie Frankiewicz z KW Grappler i MKS MMA Team Mińsk Mazowiecki.

Mistrzowskie starcia Grapplerów

Ju-jitsu 15.04.20

Przedświąteczna niedziela, 10 listopada, obfitowała w sukcesy młodzieżowców z Klubu Walki Grappler. Odnotowano zwycięstwa na najważniejszej imprezie jiu jitsu – XV Mistrzostwach Polski BJJ, które zostały zorganizowane w Katowicach. (więcej…)

Grapplerzy w Sochaczewie

Ju-jitsu 27.03.20

W dniach, 28 – 29 września, reprezentacja zawodników jiu jitsu z Mińska Mazowieckiego wzięła udział w Mistrzostwach Polski Jiu Jitsu zorganizowanych przez PZJJ oraz Sochaczewski Klub Sportowy Dragon Fight Club. (więcej…)

Wakacje z jiu – jitsu

Ju-jitsu 20.03.20

Z końcem wakacji zakończyła się kolejna edycja bezpłatnych sportowych zajęć brazylijskiego jiu jitsu dla dzieci i młodzieży przygotowanych przez MKS MMA TEAM, przy współpracy z Klubem Walki Grappler i przy wsparciu Miasta Mińsk Mazowiecki. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi