Wpisy w kategorii: Ju-jitsu

Grapplerzy w Sochaczewie

Ju-jitsu 27.03.20

W dniach, 28 – 29 września, reprezentacja zawodników jiu jitsu z Mińska Mazowieckiego wzięła udział w Mistrzostwach Polski Jiu Jitsu zorganizowanych przez PZJJ oraz Sochaczewski Klub Sportowy Dragon Fight Club. (więcej…)

Wakacje z jiu – jitsu

Ju-jitsu 20.03.20

Z końcem wakacji zakończyła się kolejna edycja bezpłatnych sportowych zajęć brazylijskiego jiu jitsu dla dzieci i młodzieży przygotowanych przez MKS MMA TEAM, przy współpracy z Klubem Walki Grappler i przy wsparciu Miasta Mińsk Mazowiecki. (więcej…)

Mazurski finisz Grapplera

Ju-jitsu 14.02.20

Sześć medali wywalczyli młodzi przedstawiciele Klubu Walki Grappler Mińsk Mazowiecki i MKS MMA Team, którzy uczestniczyli w sobotnich, 15 czerwca, w zawodach odbywających się pod nazwą Mazury Kids Brazilian Jiu Jitsu Open. (więcej…)

Brasiliana w Jakubowie

Ju-jitsu 11.02.20

Drugie miejsce w klasyfikacji zespołowej Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu – Jitsu dla Dzieci i Młodzieży zajęli młodzi przedstawiciele Klubu Walki Grappler Mińsk Mazowiecki i MKS MMA Team. (więcej…)

Niderlandy Grapplera

Ju-jitsu 5.01.20

W dniach 9 – 13 maja dwóch reprezentantów Mińskiego Klubu Sportowego MMA TEAM i Klubu Walki Grappler wzięło udział w Pucharze Europy Ju-Jitsu organizowanym w holenderskim Amersfoort. (więcej…)

Międzynarodowo w „Koperniku”

Ju-jitsu 28.12.19

W sobotę, 9 marca, nasze miasto na kilkanaście godzin stało się stolicą brazylijskiego jiu jitsu. Organizowane przez MKS MMA TEAM, Klub Walki Grappler oraz MOSiR, we współpracy z Miastem Mińsk Mazowiecki i Powiat Miński, 6 Grand Prix Polski w brazylijskim Jiu-Jitsu okazało się olbrzymim sukcesem na skalę ogólnopolską! (więcej…)

Mistrzowska jedenastka Grapplera

Ju-jitsu 27.12.19

Ostatni weekend ubiegłego miesiąca był bardzo pracowitym czasem dla przedstawicieli Klubu Walki Grappler i MKS MMA TEAM. Reprezentacja z Mińska Mazowieckiego uczestniczyła w największym wydarzeniu sportowym jakim były Mistrzostwa Polski odbywające się już po raz dziewiąty w Luboniu koło Poznania. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi