Wpisy w kategorii: Judo

Brąz dla mińszczanina

Judo 10.04.21

Piotr Marczak startował w XVI Ogólnopolskim Białołęckim Turnieju Judo pn. „Memoriał Grzegorza Malika 2020”, który odbył się się 11 października w stołecznej dzielnicy Białołęka. (więcej…)

(Wice)mistrzyni z Kontry

Judo 12.08.20

Aleksandra Polkowska, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo KONTRA w Mińsku Mazowieckim w dniu 6 marca 2020r. powtórzyła swój ubiegłoroczny sukces zdobywając w Trzebnicy k/Wrocławia wicemistrzostwo Polski juniorek w wadze 48kg. (więcej…)

Podium dla Aleksandry

Judo 11.08.20

Kolejny znaczący sukces osiągnęła w swojej karierze zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki Aleksandra Polkowska.

(więcej…)

Na stojedzkich matach

Judo 7.07.20

W Szkole Podstawowej w Stojadłach, Uczniowski Klub Sportowy Judo KONTRA w Mińsku Mazowieckim, zorganizował Świąteczny Turniej Judo Dzieci. W zawodach oprócz gospodarzy uczestniczyły dzieci z UKS Halinów Team i UKS „9” Siedlce, w przedziale wiekowym od 5 do 15 lat. (więcej…)

Andrzejki judoków

Judo 3.07.20

Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Banku Spółdzielczego w Skierniewicach stanowił kolejną, tegoroczną, okazję do sprawdzenia aktualnego stanu umiejętności przez zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki. (więcej…)

Oleśnicki sukces Aleksandry

Judo 15.04.20

Znakomite osiągnięcie zapisała, po raz kolejny, w swojej kronice sportowych startów zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki Aleksandra Polkowska. W czasie Otwartego Pucharu Polski Juniorek International Oleśnica Championships 2019 podopieczna Zdzisława Wiącka wywalczyła brązowy medal w kategorii wagowej do czterdziestu ośmiu kilogramów. (więcej…)

Halinów adeptom judo

Judo 27.03.20

Dziewięcioosobowa reprezentacja Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki uczestniczyła w sobotnim, 5 października, Pucharze Halinowa Judo Dzieci. (więcej…)

Medale nad Bzurą

Judo 21.03.20

W sobotę, 14 września, w Sochaczewie odbyła się sportowa rywalizacja w ramach jedenastej edycji Pucharu Polski Juniorek w Judo im. Tadeusza Naskręta. (więcej…)

Nadbałtyckie złoto Aleksandry

Judo 12.02.20

W bardzo dobrym nastroju powróciła z weekendowej, sportowej, imprezy odbywającej się w Gdańsku zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki Aleksandra Polkowska. (więcej…)

Mińszczanki na Olimpiadzie

Judo 29.12.19

Ostatni, tegoroczny, kwietniowy weekend przyniósł udział czteroosobowej reprezentacji Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kontra Mińsk Mazowiecki w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Judo. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi