Wpisy w kategorii: Kickboxing

Trzystu w Czwórce

Kickboxing 27.04.21

Cztery konkurencje złożyły się na zawody Grand Prix Polski w Kickboxingu, które miały miejsce w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim. Przedstawicielki i przedstawiciele klubów posiadających siedziby w różnych zakątkach naszego państwa rywalizowali w pojedynkach na pałki piankowe, pointfighting, light contact i kick light. Po podsumowaniu zmagań przeprowadzonych w trzech ostatnich z nich okazało się, że dwadzieścia trzy medale wywalczyli reprezentanci powiatu mińskiego. (więcej…)

Setki pojedynków nad Srebrną

Kickboxing 14.07.20

W sobotę, 18 stycznia, odbył się ogólnopolski turniej kickboxingu pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu – „Grand Prix Polski w Kickboxingu”. W tegorocznym turnieju uczestniczyło 289 zawodników z 39 klubów. (więcej…)

Puchary w Sulejówku

Kickboxing 27.03.20

W sobotę, 28 września, w Sulejówku, odbyły się po raz kolejny Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walk federacji GBF, którego gospodarzem był klub KSW TAE z Sulejówka. Podczas zawodów rozegrano szereg konkurencji. Na to niezwykłe wydarzenie, gotowi do walki, wybrali się mińscy Kickboxerzy z klubu Walhalla Fight Club, (więcej…)

Nadsrebrzańskie sztuki walki

Kickboxing 14.02.20

Przedstawiciele czternastu klubów wzięli udział w sobotnim, 22 czerwca, II Pucharze Polski Sztuk Walki Dzieci i Młodzieży Federacji WKSF i UFR. W czasie zmagań, odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim, przeprowadzono rywalizację w siedmiu konkurencjach. (więcej…)

Susz dla Walhalli

Kickboxing 13.02.20

W sobotę, 8 czerwca, w mazurskiej miejscowości Susz, odbyły się, co roczne – 15 – zawody podsumowujące sezon 2018/2019 – Zunifikowane Mistrzostwa Polski – Polskiej Federacji Kickboxingu. (więcej…)

Pucharowa Walhalla

Kickboxing 5.01.20

Bardzo aktywnie spędzili sobotę, 18 maja, przedstawiciele Walhalla Fight Club Mińsk Mazowiecki. W pierwszym dniu minionego weekendu podopieczni Kamila Chłopika uczestniczyli w zawodach Pucharu Polski Sztuk Walki Federacji WAK 1 – F. (więcej…)

Powiatowy kwintet mistrzowski

Aktualności, Kickboxing 22.12.19

Przedstawiciele pięciu klubów bronili barw powiatu mińskiego w VII Otwartych Mistrzostwach Polski Sztuk Walki – Federacji WKSF i UFR. W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Powstańców Styczniowych swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy Klubu Walki Grappler/MKS MMA Team Mińsk Mazowiecki, Walhalli Fight Club Mińsk Mazowiecki, Klubu Sportowego Tae Sulejówek, Victorii Kałuszyn i Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi