Wpisy w kategorii: MMA

Pucharowy brąz mińszczanina

MMA 12.08.20

W sobotę, 29 lutego, w Sochaczewie odbył się Puchar Polski MMA zorganizowany przez Mazowiecki Związek MMA. To największe tego rodzaju zawody w Polsce i Europie. Turniej daje szansę młodym adeptom mieszanych sztuk walki na rywalizację w kilkudziesięciu kategoriach wagowych. (więcej…)

Noc sztuk walki

MMA 2.04.20

Od siedmiu lat Klub Walki Grappler Mińsk Mazowiecki i MKS MMA Team organizują jesienią w mieście nad Srebrną emocjonująca sportową rywalizację. Przybywająca na nią publiczność może oglądać pojedynki zawodniczek i zawodników zmagających się o zwycięstwa w różnych konkurencjach zaliczanych do sztuk walki. Największe wrażenie na zebranych osobach wywołują zwykle ringowe lub oktagonowe potyczki z udziałem przedstawicieli powiatu mińskiego. Podobnie rzecz się miała w czasie sobotniej, 19 października Gali Mieszanych Sztuk Walki Grappler Night. (więcej…)

Grapplerzy Niezłomnym

MMA 28.12.19

W sobotę, 2 marca, zawodnicy Klubu Walki Grappler i MKS MMA TEAM pojawili się na kolejnej odsłonie cyklicznej, corocznej, imprezy rozgrywanej w Sochaczewie pn. VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Almma 164. Almma to zawody równolegle odbywające się w dwóch formułach ju jitsu i wszechstronnego mma. (więcej…)

Medalowa siódemka Grapplera

MMA 29.08.19

W sobotę 17 listopada w podwarszawskim Żyrardowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Świata Open Children Vietnamese Grappling World Championship 2018. Do walk na macie stanęło blisko 200 pasjonatów grapplingu. Na zawodach pojawili się także reprezentanci Klubu Walki Grappler.

 

(więcej…)

Aktywny weekend Grapplera

MMA 1.08.19

Miniony weekend był bardzo pracowity dla mińskich zawodników. W sobotę, 24 lutego , zawodnicy Klubu Walki Grappler i MKS MMA Team wzięli udział w organizowanej przez Polski Związek Ju- Jitsu Lidze Ju-Jitsu dla dzieci i młodzieży. Międzynarodowy Turniej odbywający się pod nazwą Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego o Puchar Starosty miał miejsce w hali sportowej jednej ze szkół w Szczytnie.

(więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi