Wpisy w kategorii: MMA

Niespodzianka Dominika

MMA 3.06.21

W niedzielę, 14 lutego, mińscy grapplerzy wzięli udział w kolejnej odsłonie imprezy pn.: ”ALMMA 190 Puławy/Bull Terror Challenge/ALKB”. Mimo panujących warunków chętnych nie brakowało. MKS MMA Team reprezentowało w sumie 4 juniorów.  (więcej…)

Podium x 3

MMA 15.04.21

Mimo, że koniec roku już niebawem, miński Klub Walki Grappler/Mks MMA Team nie zwalnia tempa. W minioną sobotę zawodnicy Grapplera świetnie zaprezentowali się na 187 Amatorskiej Lidze MMA (ALMMA). Tym razem kolejna edycja turnieju odbywała się w Lublinie. (więcej…)

NO GI w SP 1

MMA 10.04.21

W  sobotę, 10 października, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim  się zawody pn. „XI Turniej NO GI Fight Grappler Cup”. Mające miejsce w reżimie sanitarnym zmagania NO GI zgromadziły na terenie obiektu 250 uczestników z całej Polski.
(więcej…)

Pucharowy brąz mińszczanina

MMA 12.08.20

W sobotę, 29 lutego, w Sochaczewie odbył się Puchar Polski MMA zorganizowany przez Mazowiecki Związek MMA. To największe tego rodzaju zawody w Polsce i Europie. Turniej daje szansę młodym adeptom mieszanych sztuk walki na rywalizację w kilkudziesięciu kategoriach wagowych. (więcej…)

Noc sztuk walki

MMA 2.04.20

Od siedmiu lat Klub Walki Grappler Mińsk Mazowiecki i MKS MMA Team organizują jesienią w mieście nad Srebrną emocjonująca sportową rywalizację. Przybywająca na nią publiczność może oglądać pojedynki zawodniczek i zawodników zmagających się o zwycięstwa w różnych konkurencjach zaliczanych do sztuk walki. Największe wrażenie na zebranych osobach wywołują zwykle ringowe lub oktagonowe potyczki z udziałem przedstawicieli powiatu mińskiego. Podobnie rzecz się miała w czasie sobotniej, 19 października Gali Mieszanych Sztuk Walki Grappler Night. (więcej…)

Grapplerzy Niezłomnym

MMA 28.12.19

W sobotę, 2 marca, zawodnicy Klubu Walki Grappler i MKS MMA TEAM pojawili się na kolejnej odsłonie cyklicznej, corocznej, imprezy rozgrywanej w Sochaczewie pn. VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Almma 164. Almma to zawody równolegle odbywające się w dwóch formułach ju jitsu i wszechstronnego mma. (więcej…)

Medalowa siódemka Grapplera

MMA 29.08.19

W sobotę 17 listopada w podwarszawskim Żyrardowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Świata Open Children Vietnamese Grappling World Championship 2018. Do walk na macie stanęło blisko 200 pasjonatów grapplingu. Na zawodach pojawili się także reprezentanci Klubu Walki Grappler.

 

(więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi