Wpisy w kategorii: Taekwon – do

Szóstka MKST

Taekwon - do 3.06.21

W 2020 roku zawodnicy Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO, w związku z sytuacją pandemiczną, wprowadzonymi obostrzeniami i w konsekwencji odwołaniu wielu zawodów, brali udział tylko w sześciu imprezach sportowych organizowanych przez Polski Związek Taekwon-Do w ramach współzawodnictwa sportowego Taekwon-Do ITF.  (więcej…)

Czarne pasy Akademików

Taekwon - do 3.06.21

13 stycznia w hali sportowej w Dębem Wielkim miał miejsce już trzeci w historii klubu egzamin na stopnie mistrzowskie DAN. Dla zawodników czarny pas to zwieńczenie długoletnich treningów w Taekwon-do, ale i początek nowej drogi jako Mistrza i lidera w klubie. (więcej…)

Mikołajkowa trzynastka

Taekwon - do 23.04.21

XIII Turniej Mikołajkowy Taekwon-do ITF w tym roku odbył się w wyjątkowych okolicznościach. Nie było, jak zawsze dużej hali, 6 mat i tłumu ludzi. Organizator Trener Dawid Matwiej ze względu na bezpieczeństwo podopiecznych i przepisy sanitarne zdecydował się na przeprowadzenie konkurencji podczas treningów każdej z poszczególnych grup. (więcej…)

Wakacje z Akademią

Taekwon - do 11.03.21

Minione miesiące okazały się bardzo intensywne w Akademii Sztuk Walki. Zaskakująco dużym zainteresowaniem cieszyły się wakacyjne zajęcia Taekwon-do w Dębem Wielkim oraz w nowej sali treningowej Akademii Sztuk Walki przy ul. Zgoda 21 w Mińsku Mazowieckim.

(więcej…)

Medalowe dwa tuziny

Taekwon - do 7.07.20

W niedzielę, 8 grudnia, trzynastoosobowy skład Akademii Sztuk Walki pod opieką Patryka Matwieja wziął udział w turnieju Be FIT Mazovia Open Cup Taekwon-do ITF. Zawody przeznaczone były dla zawodników do 18 roku życia. (więcej…)

Mikołajki z taekwondo

Taekwon - do 7.07.20

Początek grudnia, to okazja do wzięcia udziału w wielu wspaniałych wydarzeniach organizowanych w ramach Mikołajek. Jedne z nich mają charakter sportowy inne kulturalny czy społeczny. Już po raz dwunasty, również Akademia Sztuk Walki Dawida Matwieja włącza się w ten zwyczaj przeprowadzając Mikołajkowy Turniej Taekwon-do ITF. (więcej…)

Medalowa Żabia Wola

Taekwon - do 7.07.20

Akademia Sztuk Walki wciąż na fali! Aż 31 medali na Pucharze Polski Taekwon-do ITF. Niespełna dwa tygodnie po ogromnym sukcesie Dawida i Patryka Matwieja na World Martial Arts Champioships w Crystal Palace National Sports Centre w Londynie, tym razem to podopieczni ASW pokazali się od świetnej strony na Pucharze Polski Taekwon-do ITF w Żabiej Woli. (więcej…)

Londyńskie medale Akademików

Taekwon - do 3.07.20

17 listopada odbyły się mistrzostwa sztuk walki World Martial Arts Champioships w Crystal Palace National Sports Centre w Londynie. Na zawody udało się dwóch reprezentantów Akademii Sztuk Walki: Dawid Matwiej (VI Dan) i Patryk Matwiej (II DAN). (więcej…)

Dębski Supercup

Taekwon - do 2.04.20

Ogromne emocje, mnóstwo włożonego serca, litry wylanego potu i walka do ostatnich sekund – tak w krótkich słowach można skomentować sobotni Otwarty Puchar Polski Taekwon – do  SUPER CUP, którego organizatorem była Akademia Sztuk Walki trenera Dawida Matwieja VI DAN. Turniej w Dębem Wielkim przyciągnął blisko 150 reprezentantów z kilkunastu klubów z całej Polski. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi