Wpisy w kategorii: Taekwon – do

Medalowe dwa tuziny

Taekwon - do 7.07.20

W niedzielę, 8 grudnia, trzynastoosobowy skład Akademii Sztuk Walki pod opieką Patryka Matwieja wziął udział w turnieju Be FIT Mazovia Open Cup Taekwon-do ITF. Zawody przeznaczone były dla zawodników do 18 roku życia. (więcej…)

Mikołajki z taekwondo

Taekwon - do 7.07.20

Początek grudnia, to okazja do wzięcia udziału w wielu wspaniałych wydarzeniach organizowanych w ramach Mikołajek. Jedne z nich mają charakter sportowy inne kulturalny czy społeczny. Już po raz dwunasty, również Akademia Sztuk Walki Dawida Matwieja włącza się w ten zwyczaj przeprowadzając Mikołajkowy Turniej Taekwon-do ITF. (więcej…)

Medalowa Żabia Wola

Taekwon - do 7.07.20

Akademia Sztuk Walki wciąż na fali! Aż 31 medali na Pucharze Polski Taekwon-do ITF. Niespełna dwa tygodnie po ogromnym sukcesie Dawida i Patryka Matwieja na World Martial Arts Champioships w Crystal Palace National Sports Centre w Londynie, tym razem to podopieczni ASW pokazali się od świetnej strony na Pucharze Polski Taekwon-do ITF w Żabiej Woli. (więcej…)

Londyńskie medale Akademików

Taekwon - do 3.07.20

17 listopada odbyły się mistrzostwa sztuk walki World Martial Arts Champioships w Crystal Palace National Sports Centre w Londynie. Na zawody udało się dwóch reprezentantów Akademii Sztuk Walki: Dawid Matwiej (VI Dan) i Patryk Matwiej (II DAN). (więcej…)

Dębski Supercup

Taekwon - do 2.04.20

Ogromne emocje, mnóstwo włożonego serca, litry wylanego potu i walka do ostatnich sekund – tak w krótkich słowach można skomentować sobotni Otwarty Puchar Polski Taekwon – do  SUPER CUP, którego organizatorem była Akademia Sztuk Walki trenera Dawida Matwieja VI DAN. Turniej w Dębem Wielkim przyciągnął blisko 150 reprezentantów z kilkunastu klubów z całej Polski. (więcej…)

Medalowy łup ASW

Taekwon - do 5.01.20

W niedzielę, 28 kwietnia, w Oleśnicy 16-osobowa ekipa Akademii Sztuk Walki wystartowała na Mistrzostwach Polski Taekwon-do ITF zorganizowane przez Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF. (więcej…)

Medalowa jedenastka Akademików

Taekwon - do 4.10.19

W sobotę, 16 grudnia 2018 roku, w Legionowie odbyła się pierwsza edycja turnieju Taekwon-do ITF dla młodzików, kadetów i juniorów młodszych „Mazovia Cup”. Patronat nad sportowym wydarzeniem objęło Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF. (więcej…)

Mikołajki z Akademią

Taekwon - do 4.10.19

W niedzielę, 2 grudnia 2018 roku, w hali sportowej w Dębem Wielkim miał miejsce XI Mikołajkowy Turniej Taekwon-do ITF zorganizowany przez Akademię Sztuk Walki. Jako głównych organizatorów należy wyróżnić: Dawida Matwieja, Monikę Matwiej, Mariusza Steczka, Mirosława Ługowskiego, Krzysztofa i Marię Chachlińskich. Frekwencja podczas zawodów jak zwykle dopisała.

(więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi