Wpisy w kategorii: Tenis stołowy

Złota szóstka tenisistów

Tenis stołowy 22.04.21

Czterdzieste szóste Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w Tenisie Stołowym przeszły do historii. W zmaganiach mających miejsce w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim wystartowało dwadzieścioro zawodniczek i zawodników. (więcej…)

Szesnastka w GP

Tenis stołowy 22.04.21

Zwycięstwem Anety Antosiewicz zakończył się premierowy turniej Grand Prix Mińska Mazowieckiego sezonu 2020/2021. Drugie miejsce w zmaganiach wywalczył Leszek Gil. Na trzeciej lokacie uplasował się Mirosław Krusiewicz. (więcej…)

Powrócili po punkt

Tenis stołowy 15.04.21

Z dalekiej podróży powrócili tenisiści stołowi Mazovii Mińsk Mazowiecki. Przegrywając, 4:7, z drużyną warszawskiej Akademii ostatecznie doprowadzili oni do remisu 7:7. (więcej…)

Zaległa czwórka mińszczan

Tenis stołowy 15.04.21

Trzy wygrane Marka Kudelskiego i zwycięstwo, po zaciętej grze, debla utworzonego przez Marka Kudelskiego i Anetę Antosiewicz stanowiło dorobek Mazovii Mińsk Mazowieckim w zaległym spotkaniu z ULKS II Kazanów. (więcej…)

Ósemka na starcie

Tenis stołowy 10.04.21

Od zwycięstwa, 8:3, rozpoczęła udział w rozgrywkach czwartej ligi tenisa stołowego drużyna Mazovii Mińsk Mazowiecki. W przedpołudniowo-popołudniowym spotkaniu wygrała ona z zespołem ULKS Tenis Węgrów. W barwach klubu z miasta nad Srebrną wystąpili Aneta Antosiewicz, Paweł Bątruk, Krzysztof Bątruk, Mirosław Krusiewicz i Marek Kudelski. (więcej…)

Złota jesień tenisistów

Tenis stołowy 30.03.21

Sobota, 26 września, z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich tych, którzy zdecydowali się wziąć udział w pierwszej odsłonie szóstego już Cyklu Powiatowych Turniejów. Mimo pięknej złotej jesieni, która w sobotę malowała się za oknem, blisko sześćdziesięciu zawodników z różnych zakątków naszego powiatu, wybrało rozgrywki tenisa stołowego i stawiło się w dębskiej Hali Sportowej. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi