Wpisy w kategorii: Tenis stołowy

Z kolędami w tle

Tenis stołowy 8.07.20

W niedzielę, 9 grudnia, w dębskiej hali sportowej z kolędami w tle oraz w świątecznych nastrojach rozegrana została ostatnia, finałowa odsłona tenisowych zmagań w ramach Powiatowego Cyklu Turniejów o Puchar Starosty Mińskiego.

(więcej…)

Tenisiści w GOS-iRze

Tenis stołowy 15.04.20

W ostatnią sobotę listopada, w dębskiej hali sportowej po raz kolejny w  tym roku po dwóch stronach stołów stanęli sympatycy tenisa stołowego. Mimo, że pogoda sprzyjała aktywnościom na świeżym powietrzu w sobotę, 16 listopada, blisko sześćdziesięcioro uczestników wybrało tenisowe rozgrywki i zaciekle walczyło o puchary oraz medale. (więcej…)

Ulegli nowodworzanom

Tenis stołowy 15.04.20

Niedzielne przedpołudnie i wczesne popołudnie, 17 listopada, nie okazało się szczęśliwe dla trzecioligowych tenisistów stołowych broniących barw Mazovii Mińsk Mazowiecki. (więcej…)

Dębskie potyczki tenisowe

Tenis stołowy 6.04.20

W ostatnią sobotę października rozegrana została trzecia odsłona z Cyklu Powiatowych Turniejów w Tenisie Stołowym. 26 października 2019 r. w hali sportowej w Dębem Wielkim zjawiło się blisko 70 zawodników z różnych części powiatu mińskiego z zamiarem walki o medale i puchary. (więcej…)

Rywalizowali w „Trójce”

Tenis stołowy 1.04.20

Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Mirosław Krusiewicz dokonał oficjalnego otwarcia nowego cyklu Grand Prix w Tenisie Stołowym sezonu 2019/2020. (więcej…)

Tenisowa setka

Tenis stołowy 27.03.20

Tenis stołowy narodził się w Anglii w latach 80-tych XIX wieku, znany też potocznie jako ping-pong – jest to gra, polegająca na odbijaniu piłeczki rakietką tak, by przeleciała nad siatką lub obok siatki na drugą połowę stołu. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi