Wpisy w kategorii: Tenis stołowy

Powrócili po punkt

Tenis stołowy 15.04.21

Z dalekiej podróży powrócili tenisiści stołowi Mazovii Mińsk Mazowiecki. Przegrywając, 4:7, z drużyną warszawskiej Akademii ostatecznie doprowadzili oni do remisu 7:7. (więcej…)

Zaległa czwórka mińszczan

Tenis stołowy 15.04.21

Trzy wygrane Marka Kudelskiego i zwycięstwo, po zaciętej grze, debla utworzonego przez Marka Kudelskiego i Anetę Antosiewicz stanowiło dorobek Mazovii Mińsk Mazowieckim w zaległym spotkaniu z ULKS II Kazanów. (więcej…)

Ósemka na starcie

Tenis stołowy 10.04.21

Od zwycięstwa, 8:3, rozpoczęła udział w rozgrywkach czwartej ligi tenisa stołowego drużyna Mazovii Mińsk Mazowiecki. W przedpołudniowo-popołudniowym spotkaniu wygrała ona z zespołem ULKS Tenis Węgrów. W barwach klubu z miasta nad Srebrną wystąpili Aneta Antosiewicz, Paweł Bątruk, Krzysztof Bątruk, Mirosław Krusiewicz i Marek Kudelski. (więcej…)

Złota jesień tenisistów

Tenis stołowy 30.03.21

Sobota, 26 września, z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich tych, którzy zdecydowali się wziąć udział w pierwszej odsłonie szóstego już Cyklu Powiatowych Turniejów. Mimo pięknej złotej jesieni, która w sobotę malowała się za oknem, blisko sześćdziesięciu zawodników z różnych zakątków naszego powiatu, wybrało rozgrywki tenisa stołowego i stawiło się w dębskiej Hali Sportowej. (więcej…)

Z kolędami w tle

Tenis stołowy 8.07.20

W niedzielę, 9 grudnia, w dębskiej hali sportowej z kolędami w tle oraz w świątecznych nastrojach rozegrana została ostatnia, finałowa odsłona tenisowych zmagań w ramach Powiatowego Cyklu Turniejów o Puchar Starosty Mińskiego.

(więcej…)

Tenisiści w GOS-iRze

Tenis stołowy 15.04.20

W ostatnią sobotę listopada, w dębskiej hali sportowej po raz kolejny w  tym roku po dwóch stronach stołów stanęli sympatycy tenisa stołowego. Mimo, że pogoda sprzyjała aktywnościom na świeżym powietrzu w sobotę, 16 listopada, blisko sześćdziesięcioro uczestników wybrało tenisowe rozgrywki i zaciekle walczyło o puchary oraz medale. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi