Trenowali dla Kacperka

W hali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbył się listopadowy Charytatywny Maraton Fitness.

   

Z możliwości aktywnego spędzenia sobotniego popołudnia skorzystała prawie setka osób. Uczestniczyły one w zajęciach zumby, tabaty, hit stretching prowadzonych przez instruktorki Studia Fitness Fit&Joy Mińsk Mazowiecki. Ważnym elementem rekreacyjnego spotkania były także dziecięce prezentacje zumby i baletu. Na zakończenie imprezy nie zabrakło też losowania atrakcyjnych nagród wśród uczestniczek i uczestników Maratonu oraz licytacji kilku przedmiotów. Dochód z nich został przeznaczony dla Kacperka. Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorzy charytatywnego wydarzenia wybrali również trzy miss Maratonu. Dodajmy, że udział w zajęciach był możliwy po przekazaniu woreczka plastikowych korków. Organizatorem imprezy było Studio Fitness Fit&Joy Mińsk Mazowiecki.

 

Dodano: 20 lutego 2019 do kategorii Rekreacja

Komentarze

  1. Wodamineralna pisze:

    Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na ten temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje wielkie zaskoczenie. Gratki. Zdecydowanie będę polecał to miejsce i często odwiedzał by poczytać nowe artykuły.

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi