Trójka Janusza

Drugą wygraną w zimowej serii meczów towarzyskich odnotowali 20 lutego piłkarze Mazovii Mińsk Mazowiecki. Na ich sportowej drodze stanęła czwartoligowa drużyna Mazur Karczew.

Zespół z powiatu otwockiego, który po pierwszej rundzie zmagań zajmuje wysokie, piąte, miejsce pokusił się o strzelenie w mieście nad Srebrną trzech goli. Tyle samo trafień zapisał na swoim koncie Janusz Nojszewski. Po jednym dołożyli Jarosław Krajewski i Jakub Zatorski. Ostatecznie mińszczanie pokonali karczewian 5:3 (0:1). – Bardzo dobrze, że wyszliśmy ze stanu 1:3 na 5:3. Spoglądając na całość meczu warto podkreślić, że mamy za sobą bardzo ciężki tydzień. Dodatkowo bardzo trudne były wówczas warunki pogodowe. Karczew zdobył pierwsze dwie bramki po naszych błędach. Bardziej to były nasze prezenty niż ich dobre akcje. Początek spotkania był dobry w naszym wykonaniu. Później nie zabrakło z naszej strony błędów indywidualnych i ten mecz przegrywaliśmy. Natomiast to, że Janek wykorzystał rzut karny na 2:3, a za chwilę po szybkiej akcji doprowadził do remisu 3:3 spowodowało, że złapaliśmy dobre granie i ten mecz wygraliśmy. Cały czas trzeba pamiętać, że to był sparing. Na jego przebieg/wynik wpływ mają różne zależności. Nie wiemy na jakim etapie jest Karczew. My wiemy na jakim etapie przygotowań jesteśmy i wiedzieliśmy, że będziemy zmęczeni. – powiedział podsumowując pojedynek jeden z trenerów mińszczan Robert Gójski. Dodajmy, że spotkanie miało miejsce na sztucznym boisku stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim.
Mazovia: Dominik Pusek (Łukasz Stelmaszczyk) – Jakub Teodorski (Igor Krashnevskyi), Norbert Jędrzejczyk, Michał Rozbiewski (Testowany), Szymon Staska – Rafał Słowik (Mateusz Pędowski) – Jakub Zatorski, Krystian Przyborowski (Bartosz Malesa) (Damian Budkiewicz), Łukasz Puciłowski (Janusz Nojszewski) – Michał Bondara (Jarosław Krajewski).

 

Dodano: 3 czerwca 2021 do kategorii Piłka nożna

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi