Trójka z Pogonią

Z trzybramkową zaliczką pojechała na rewanżowy pojedynek do Siedlec drużyna rocznika 2007 MOSiRku Mińsk Mazowiecki. W pierwszym spotkaniu dwumeczowego barażu o awans do wojewódzkiej Ekstraligi mińszczanie pokonali Pogoń Siedlce 3:0 (0:0).

Myślę, że byliśmy w tym spotkaniu stroną dominującą. Początek był nerwowy w naszym wykonaniu, ale z każdą minutą zdobywaliśmy przewagę. Myślę, że zasłużenie wygraliśmy 3:0 aczkolwiek przed rewanżem nie wyjaśnia to całości sprawy. Jestem zadowolony z postawy chłopaków. Z ich zaangażowania, z podejścia, z tego jak reagowali na boisku. Brakowało skuteczności, ale na pewno wynik 3:0 jest zadowalający. O wygranej przesądziło przede wszystkim to, że pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną. Ciągle dążyliśmy do strzelenia bramki, czego ukoronowanie stanowiły zdobyte gole – powiedział po meczu trener zwycięzców znad Srebrnej Waldemar Osica. Warto podkreślić, że autorami trafień do siatki bramki strzeżonej przez golkipera siedlczan byli Vladislav Staonychak, Adrian Gilant i Jakub Piętka.

W podstawowym składzie zespołu wystąpili Igor Ostrowski – Bartosz Włodkowski, Antoni Przedlacki, Szymon Gójski, Vladyslav Staonychak, Michał Zwierz, Ryszard Zwierz, Adrian Gilant, Rafał Borcuch. Na początku meczu na ławce rezerwowych usiedli natomiast Łukasz Zaperty, Jakub Piętka, Piotr Proczka, Mateusz Szelest, Grzegorz Świątek, Bartosz Bojanowski, Kacper Araźny, Jan Dzięcielski i Szymon Popowski.

Godzinny pojedynek został rozegrany na boisku stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim znajdującym się przy ulicy Budowlanej.

Dodano: 22 września 2020 do kategorii Piłka nożna

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi