Wirtualne acz realne

Wręczenie okolicznościowych, okazałych, pucharów i innych nagród rzeczowych biegaczkom i biegaczom stanowiło najważniejszy cel spotkania mającego miejsce przed siedzibą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim.

W ramach wydarzenia pamiątkowe przedmioty odebrały czołowe uczestniczki i najlepsi uczestnicy tegorocznych Otwartych Wirtualnych Mistrzostw Mińska Mazowieckiego na dystansach 5 i 15 km. Warto podkreślić, że trasa biegu, którą pokonywano indywidualnie o dowolnej porze dnia lub nocy pokrywała się ze szlakiem Mazowieckiej Piątki i Mazowieckiej Piętnastki.

Na pięciokilometrowym dystansie zmagań najlepsi okazali się Katarzyna Truszczyńska i Kamil Młynarz. Drugie miejsca zajęli Maria Rodzik i Zbigniew Lamparski. Trzecie lokaty wywalczyli Aleksandra Wicik – Kowalczyk i Mariusz Piotrowski. Piętnastokilometrowy dystans zmagań najszybciej pokonali Katarzyna Truszczyńska i Kamil Młynarz. Drugie pozycje przypadły Marii Rodzik i Zbigniewowi Lamparskiemu. Na trzecich miejscach sklasyfikowano Marię Morelowską i Patryka Świętochowskiego. Dodajmy, że w rankingach sportowego wydarzenia punktowane były lokaty od pierwszej do szóstej.

Okolicznościowe nagrody biegaczkom i biegaczom wręczył dyrektor MOSiR w Mińsku Mazowieckim Robert Smuga. Poszczególne klasyfikacje Otwartych Wirtualnych Mistrzostw Mińska Mazowieckiego zaprezentował natomiast prezes Mińskiego Klubu Biegacza Dreptak Mińsk Mazowiecki Sławomir Zduńczyk.

Organizatorami biegowego wydarzenia byli MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki i MOSiR w Mińsku Mazowieckim.

Dodano: 9 września 2020 do kategorii Biegi

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi