Wygrać najłatwiejszy mecz

Trwa bardzo dobra passa siatkarek MKS Olimp Mińsk Mazowiecki. Niedzielny wieczór przyniósł im odniesienie czwartego z rzędu ligowego zwycięstwa. Tym razem pokonały one, 3:1 (23:25, 25:12, 25:22, 25:20) drużynę UKS Lesznowola.

Najtrudniej jest wygrać najłatwiejszy mecz. Wiedzieliśmy, że gramy z drużyną z końca tabeli. Mimo tego, że chcieliśmy być zmotywowani to wkradło nam się zdekoncentrowanie. Pierwszego seta przegraliśmy niepotrzebnie. Graliśmy bardzo słabo. W drugim i trzecim było już dużo lepiej. W czwartym w drużynie zostały dokonane zmiany. Zagrały w nim też młodsze dziewczyny i ostatecznie udało się wygrać 3:1. Wyróżniłbym dziś dziewczęta grające na pozycji libero, ponieważ graliśmy bez nominalnej, naszej podstawowej libero. Weszły one na tę pozycję i sobie poradziły. W najbliższym meczu z Warką powalczymy o kolejną wygraną. Nie możemy jednak zapomnieć o koncentracji w trakcie meczu – powiedział po zakończeniu spotkania trener MKS Olimp Michał Bogusz. Dopisując trzy oczka za wygraną mińszczanki powiększyły swój dorobek do jedenastu punktów. Obecnie zajmują one szóste miejsce w tabeli trzecioligowych zmagań.
MKS Olimp: M. Kalbara, K. Miszczuk, J. Wąsak (kapitan), M. Ochal, A. Osińska, D. Złotkowska, A. Smuga, W. Celińska oraz W. Rudzka (l) i M. Makowska (l).

 

Dodano: 22 kwietnia 2021 do kategorii Siatkówka kobiet

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi