Wpisy w kategorii: Wywiady

Na własny rachunek

Wywiady 24.09.20

Victoria Sulejówek sezon 2020/21 rozpoczęła 1 sierpnia meczem z Mazurem Karczew. To będzie dość nietypowy sezon, jednak pojawiła się szansa, że i kibice będą mogli wspierać swoich zawodników. O przygotowaniach do sezonu z trenerem Łukaszem Ryczkowskim rozmawiała Anna Kuśmierczyk. (więcej…)

Sulejówecki nordic walking

Wywiady 2.09.20

Nordic walking jest coraz bardziej popularnym sportem. Można maszerować w pojedynkę lub w grupie. W Sulejówku miłośników kijków zebrała w solidną grupę Magdalena Maciejewska. Treningi odbywają się na Gliniankach, dostosowane są do możliwości i stopnia zaawansowania danej osoby. Poza lepszą ogólną formą, zajęcia sprawiają, że można też poznać podczas nich ciekawych ludzi, a nawet spotkać przyjaźnie na całe życie. Rozmawiała Anna Kuśmierczyk. Fot.Krzysztof Maciejewski. (więcej…)

Z Sulejówka do Sosnowca

Wywiady 2.09.20

Czas pandemii mocno namieszał w świecie sportu. W Victorii Sulejówek nastąpiła zmiana trenera. Krzysztof Dębek, który w Victorii był od 1 lipca 2018 roku dostał świetną propozycje pracy w pierwszoligowym Zagłębiu Sosnowiec. O zmianach i szansach Victorii na dokończenie sezonu w IV lidze rozmawiała Anna Kuśmierczyk. (więcej…)

Wskrzesili sukcesy

Wywiady 2.09.20

Jednym z beniaminków piłkarskiego sezonu 2020/2021 będzie warszawska drużyna KS Wesoła. Zespół, który reprezentuje wschodnią, położoną przy granicy z powiatem mińskim, część stolicy awansował właśnie do ligi okręgowej. Z prowadzącymi piłkarzy Krzysztofem i Mateuszem Iwanickimi porozmawiała Anna Kuśmierczyk. Zapraszamy do lektury!  (więcej…)

Odskocznia od szarości

Wywiady 12.08.20

Daniel Smuga, Wojciech Trochim, Karol Noiszewski stanowią przykłady współczesnych zawodników z powiatu mińskiego, którym przyszło reprezentować barwy piłkarskich klubów znanych w skali ogólnopolskiej. Trzydzieści lat temu w polskiej ekstraklasie bardzo dobrze radził sobie natomiast utalentowany mińszczanin Andrzej Brzeszczyński. Popularny „Tajo” w Motorze Lublin rozegrał prawie siedemdziesiąt spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Wówczas na swoim koncie zapisał również cztery gole. O przebiegu sportowej kariery i codziennym życiu opowiedział on naszemu „serwisowi”. Zapraszamy do lektury! (więcej…)

Hokej nad Srebrną

Wywiady 12.08.20

Pierwszy kwartał bieżącego roku przyniósł możliwość obejrzenia w Mińsku Mazowieckim kilkunastu meczów w hokeju na lodzie. Na lodowisku w mieście nad Srebrną przede wszystkim swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy Hokejowego Klubu Sportowego Mińsk Mazowiecki. Zmierzyli się oni z drużynami Torpedy Warszawa i LHT II Lublin. O tych pojedynkach, krótkim sezonie rywalizacji oraz planach na przyszłość mińskomazowieckich hokeistów porozmawialiśmy z przedstawicielem HKS Mińsk Mazowiecki Pawłem Milartem. (więcej…)

Okiełznali trzecią ligę

Wywiady 12.08.20

Bardzo dobre, piąte, miejsce zajęli w trzecioligowym debiucie siatkarze broniący barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Herkules Sulejówek. W przyszłym sezonie zmagań chcieliby oni przynajmniej powtórzyć to osiągnięcie. O przedwcześnie zakończonych, a także przyszłych rozgrywkach porozmawialiśmy z trenerem sulejóweckiego zespołu Maciejem Behrem. (więcej…)

Spokojnie po awans

Wywiady 12.08.20

Trzynaście zwycięstw i dwie porażki stanowią dotychczasowy bilans udziału Tygrysa Huta Mińska w rozgrywkach siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2019/2020. Wywalczone przez drużynę trzydzieści dziewięć punktów pozwoliło jej spoglądać na resztę zespołów z pozycji lidera rywalizacji. O jedno oczko mniej posiada Hutnik Huta Czechy. Czy pomiędzy tymi dwoma klubami rozstrzygnie się sportowa walka o triumf w LO? O tym i innych zagadnieniach związanych z przygotowaniami hucian do po raz drugi przełożonego startu rundy wiosennej piłkarskich zmagań porozmawialiśmy z trenerem Tygrysa Robertem Parzonką. (więcej…)

Pozytyw – obrona!

Wywiady 12.08.20

Dwadzieścia pięć punktów wywalczyła w pierwszej rundzie rozgrywek siedleckiej klasy A Watra Mrozy. Wynik ten pozwolił jej na zajęcie drugiego miejsca w tabeli. Utrzymanie tej lokaty do końca zmagań przełożyłoby się na awans klubu z najmłodszego miasta w powiecie mińskim do ligi okręgowej. O tej możliwości porozmawialiśmy przede wszystkim z trenerem zespołu Norbertem Kozyrą (więcej…)

Ćwierć tysiąca bramek

Wywiady 14.07.20

W swojej dotychczasowej, piłkarskiej, karierze reprezentował Legię Warszawa. Występując w niej zagrał m.in. przeciwko Borussii Dortmund. W swoim piłkarskim cv ma też grę dla pierwszoligowej Pogoni Siedlce. Poza nią zakładał również koszulki kilku innych mazowieckich zespołów. Uważa, że dotąd zdobył dla nich 250 bramek. Obecnie strzela gole dla Mazovii Mińsk Mazowiecki. Dzięki temu m.in. ma ona wciąż duże szanse awansu do trzeciej ligi. Aktualnie to jego najważniejszy, sportowy, cel. Bohaterem naszej najnowszej rozmowy jest Wojciech Wocial. Zapraszamy do lektury! (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi