Wpisy w kategorii: Wywiady

Odczarują boisko

Wywiady 14.02.20

W ramach rozmów dotyczących udziału w piłkarskich rozgrywkach sezonu 2019/2020 porozmawialiśmy z trenerem Victorii Sulejówek Krzysztofem Dębkiem. (więcej…)

Zostać „Czerwonym Diabłem”

Wywiady 14.02.20

W zeszłym sezonie reprezentował barwy aktualnego beniaminka ekstraklasy Rakowa Częstochowa. Bieżące rozgrywki przyniosą mu występowanie w drugoligowej drużynie Znicza Pruszków. Z nowym zespołem ma nadzieję awansować ligowy szczebel wyżej. Na jego horyzoncie sportowych marzeń znajduje się natomiast Manchester United. Tym razem z byłym zawodnikiem Mazovii Mińsk Mazowiecki Karolem Noiszewskim.  (więcej…)

Podpatrując Ibrahimovicia

Wywiady 14.02.20

Bronił barw dziesięciu piłkarskich klubów. Wśród nich były między innymi Orlęta Łuków, Start Otwock, Mazur Karczew, Gryf Słupsk i Widzew Łódź. Jedenastą drużyną, w której występuje jest Mazovia Mińsk Mazowiecki. (więcej…)

Podstawa sukcesów – systematyczność

Wywiady 29.12.19

Na ósmej pozycji zakończyła trzecioligowy sezon rozgrywek 2018/2019 drużyna SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy. O solidną garść refleksji dotyczących udziału zespołu w zmaganiach poprosiliśmy jego trenera Krzysztofa Januszewskiego. Zapraszamy do lektury! (więcej…)

O niepowtarzalnym zespole

Wywiady 29.12.19

Awans do trzecioligowych rozgrywek stanowił jeden z największych sukcesów sportowych osiągniętych przez zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Herkules Sulejówek. Z trenerem drużyny Szymonem Szlendakiem porozmawiała Anna Kuśmierczyk. (więcej…)

W drodze do Barcelony

Wywiady 28.12.19

Od ponad pół roku cieszy się z wywalczenia tytułu wicemistrza świata w piłce nożnej sześcioosobowej. W przeszłości reprezentował barwy takich klubów jak KS Wesoła, Huragan Wołomin i Victoria Sulejówek. W przyszłości chciałby wystąpić w pierwszym składzie FC Barcelony. O początkach przygody z piłką nożną, światowym sukcesie w mini futbolu i cechach wyróżniających dobrego golkipera porozmawialiśmy z zawodnikiem Mazovii Mińsk Mazowiecki Mateuszem Łysikiem. Zapraszamy do lektury! (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi