Wpisy w kategorii: Wywiady

Kciuki za Karolinę

Wywiady 18.05.21

Piłkę nożną pokochała jak miała 6 lat. Nie było to tylko szukanie aktywności, która spodoba się dziecku. Karolina Trąbińska z Sulejówka była zdecydowana już wtedy, że swoje życie zwiążę właśnie z tą dyscypliną. Ma wiele cech charakteru, które jej w tym pomogły i obstawia kluczową na boisku pozycję. W tym roku zdobyła ważny tytuł. Ze swoim klubem MUKS Praga zdobyła Mistrzostwo Mazowsza i otrzymała tytuł najlepszej bramkarki!  (więcej…)

Bramkarz całym sercem

Wywiady 13.05.21

Bramkarzem niejednego mazowieckiego klubu był bohater naszej kolejnej rozmowy. Piłkarska kariera przyniosła mu bronienie barw Znicza Pruszków, Mszczonowianki Mszczonów, Mazowsza Grójec, Mazura Karczew, Ursusa Warszawa i Polonii Warszawa. Co więcej występował on w Victorii Sulejówek. a obecnie jest zawodnikiem Mazovii Mińsk Mazowiecki. Pierwsze piłkarskie szlify zdobywał zaś w Drukarzu Warszawa. Dominik Pusek, to o nim mowa, nie stroni też od aktywnego uprawiania futsalu i beach soccera. Zapraszamy do lektury! 

(więcej…)

Czekając na Milika

Wywiady 27.04.21

Na pozycji lidera siedleckiej klasy B spędza przerwę w ligowych rozgrywkach drużyna Świtu Barcząca. O pierwszej części rywalizacji i planach związanych z przygotowaniami do jej drugiej odsłony porozmawialiśmy z trenerem zespołu Adamem Łobińskim. Zapraszamy do lektury! (więcej…)

Na własny rachunek

Wywiady 24.09.20

Victoria Sulejówek sezon 2020/21 rozpoczęła 1 sierpnia meczem z Mazurem Karczew. To będzie dość nietypowy sezon, jednak pojawiła się szansa, że i kibice będą mogli wspierać swoich zawodników. O przygotowaniach do sezonu z trenerem Łukaszem Ryczkowskim rozmawiała Anna Kuśmierczyk. (więcej…)

Sulejówecki nordic walking

Wywiady 2.09.20

Nordic walking jest coraz bardziej popularnym sportem. Można maszerować w pojedynkę lub w grupie. W Sulejówku miłośników kijków zebrała w solidną grupę Magdalena Maciejewska. Treningi odbywają się na Gliniankach, dostosowane są do możliwości i stopnia zaawansowania danej osoby. Poza lepszą ogólną formą, zajęcia sprawiają, że można też poznać podczas nich ciekawych ludzi, a nawet spotkać przyjaźnie na całe życie. Rozmawiała Anna Kuśmierczyk. Fot.Krzysztof Maciejewski. (więcej…)

Z Sulejówka do Sosnowca

Wywiady 2.09.20

Czas pandemii mocno namieszał w świecie sportu. W Victorii Sulejówek nastąpiła zmiana trenera. Krzysztof Dębek, który w Victorii był od 1 lipca 2018 roku dostał świetną propozycje pracy w pierwszoligowym Zagłębiu Sosnowiec. O zmianach i szansach Victorii na dokończenie sezonu w IV lidze rozmawiała Anna Kuśmierczyk. (więcej…)

Wskrzesili sukcesy

Wywiady 2.09.20

Jednym z beniaminków piłkarskiego sezonu 2020/2021 będzie warszawska drużyna KS Wesoła. Zespół, który reprezentuje wschodnią, położoną przy granicy z powiatem mińskim, część stolicy awansował właśnie do ligi okręgowej. Z prowadzącymi piłkarzy Krzysztofem i Mateuszem Iwanickimi porozmawiała Anna Kuśmierczyk. Zapraszamy do lektury!  (więcej…)

Odskocznia od szarości

Wywiady 12.08.20

Daniel Smuga, Wojciech Trochim, Karol Noiszewski stanowią przykłady współczesnych zawodników z powiatu mińskiego, którym przyszło reprezentować barwy piłkarskich klubów znanych w skali ogólnopolskiej. Trzydzieści lat temu w polskiej ekstraklasie bardzo dobrze radził sobie natomiast utalentowany mińszczanin Andrzej Brzeszczyński. Popularny „Tajo” w Motorze Lublin rozegrał prawie siedemdziesiąt spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Wówczas na swoim koncie zapisał również cztery gole. O przebiegu sportowej kariery i codziennym życiu opowiedział on naszemu „serwisowi”. Zapraszamy do lektury! (więcej…)

Hokej nad Srebrną

Wywiady 12.08.20

Pierwszy kwartał bieżącego roku przyniósł możliwość obejrzenia w Mińsku Mazowieckim kilkunastu meczów w hokeju na lodzie. Na lodowisku w mieście nad Srebrną przede wszystkim swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy Hokejowego Klubu Sportowego Mińsk Mazowiecki. Zmierzyli się oni z drużynami Torpedy Warszawa i LHT II Lublin. O tych pojedynkach, krótkim sezonie rywalizacji oraz planach na przyszłość mińskomazowieckich hokeistów porozmawialiśmy z przedstawicielem HKS Mińsk Mazowiecki Pawłem Milartem. (więcej…)

Okiełznali trzecią ligę

Wywiady 12.08.20

Bardzo dobre, piąte, miejsce zajęli w trzecioligowym debiucie siatkarze broniący barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Herkules Sulejówek. W przyszłym sezonie zmagań chcieliby oni przynajmniej powtórzyć to osiągnięcie. O przedwcześnie zakończonych, a także przyszłych rozgrywkach porozmawialiśmy z trenerem sulejóweckiego zespołu Maciejem Behrem. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi