Wpisy w kategorii: Wywiady

Zakochani w sporcie

Wywiady 8.07.20

Maciej Czyż chłopak, który tchnął nowe życie w Uczniowski Klub Sportowy Herkules w Sulejówku. Zna go od podszewki, sam stawiał tam swoje pierwsze sportowe kroki. Poświęca temu zajęciu mnóstwo czasu, zaraża chęcią do trenowania również dorosłych i przyciąga młodych sportowców charyzmą, dodatkowo idą za tym sukcesy. Z trenerem lekkiej atletyki rozmawiała Anna Kuśmierczyk. (więcej…)

Jutrzenka nad Cegłowem

Wywiady 7.07.20

Trzydzieści jeden punktów wywalczyli w pierwszej rundzie B – klasowych pojedynków piłkarze Jutrzenki Cegłów. Wynik ten przełożył się na zajęcie przez nich pierwszego miejsca w tabeli ligowych zmagań. O minionej rundzie rywalizacji i planach na rewanżową odsłonę spotkań porozmawialiśmy z trenerem cegłowskiej drużyny Dominikiem Jarzębskim. (więcej…)

Pogromca europejskich torów

Wywiady 7.07.20

W 2018 roku zajął pierwsze miejsce w Wyścigowym Motocyklowym Pucharze Polski Rookie 1000. Bieżący rok przyniósł mu natomiast wywalczenie szóstej lokaty w Superbike Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski i pierwszej pozycji w rankingu debiutantów zestawienia Rookie SBK. Następne dwanaście miesięcy będzie stanowiło dla niego okazję do uplasowania się na wyższej niż dotychczas pozycji w tabeli Mistrzostw Polski. Bohaterem kolejnego wywiadu przeprowadzonego przez MMZ Sport Plus jest Mariusz Domalewski. (więcej…)

Być atletą każdy może!

Wywiady 6.04.20

Dwukrotne mistrzostwo Polski w trójboju atletycznym, mistrzostwo kraju w kulturystyce w wadze do 90 kg, zwycięstwo w eliminacjach do Mistrzostw Europy w kategorii open… oto tylko niektóre z osiągnięć mojego rozmówcy – Pawła Filleborna. (więcej…)

Wysoko ponad nami

Wywiady 2.04.20

Najsympatyczniejsze dla niego w uprawianiu tej dyscypliny sportu są bliskie obcowanie z naturą i możliwość podziwiania niesamowitych widoków. Za jedno ze swoich najważniejszych osiągnięć uważa pokonanie, pomimo słabej pogody, trasy liczącej trzysta kilometrów. Podobnie jak jeden z bohaterów komedii „Wniebowzięci” uważa, że „człowiek musi sobie czasem polatać”. Tym razem naszym rozmówcą  został przedstawiciel Aeroklubu Ziemi Zamojskiej utalentowany miłośnik szybownictwa, ubiegłoroczny wicemistrz Polski juniorów, mińszczanin Wiktor Czubski. Zapraszamy do lektury!

(więcej…)

Odczarują boisko

Wywiady 14.02.20

W ramach rozmów dotyczących udziału w piłkarskich rozgrywkach sezonu 2019/2020 porozmawialiśmy z trenerem Victorii Sulejówek Krzysztofem Dębkiem. (więcej…)

Zostać „Czerwonym Diabłem”

Wywiady 14.02.20

W zeszłym sezonie reprezentował barwy aktualnego beniaminka ekstraklasy Rakowa Częstochowa. Bieżące rozgrywki przyniosą mu występowanie w drugoligowej drużynie Znicza Pruszków. Z nowym zespołem ma nadzieję awansować ligowy szczebel wyżej. Na jego horyzoncie sportowych marzeń znajduje się natomiast Manchester United. Tym razem z byłym zawodnikiem Mazovii Mińsk Mazowiecki Karolem Noiszewskim.  (więcej…)

Podpatrując Ibrahimovicia

Wywiady 14.02.20

Bronił barw dziesięciu piłkarskich klubów. Wśród nich były między innymi Orlęta Łuków, Start Otwock, Mazur Karczew, Gryf Słupsk i Widzew Łódź. Jedenastą drużyną, w której występuje jest Mazovia Mińsk Mazowiecki. (więcej…)

Podstawa sukcesów – systematyczność

Wywiady 29.12.19

Na ósmej pozycji zakończyła trzecioligowy sezon rozgrywek 2018/2019 drużyna SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy. O solidną garść refleksji dotyczących udziału zespołu w zmaganiach poprosiliśmy jego trenera Krzysztofa Januszewskiego. Zapraszamy do lektury! (więcej…)

O niepowtarzalnym zespole

Wywiady 29.12.19

Awans do trzecioligowych rozgrywek stanowił jeden z największych sukcesów sportowych osiągniętych przez zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Herkules Sulejówek. Z trenerem drużyny Szymonem Szlendakiem porozmawiała Anna Kuśmierczyk. (więcej…)

Dołącz do nas na instagramie!
error: Ta treść jest chroniona!!
Przejdź do paska narzędzi