Zatrzymani na Bugu

Remisem, 1:1 (0:0), zakończył się wieczorny sparing, w którym zmierzyły się drużyny Tygrysa Huta Mińska i Bugu Wyszków. Niewielki worek z bramkami otworzył zawodnik gospodarzy Hubert Kornet. Korzystając z podbramkowego zamieszania bardzo ładnym uderzeniem pokonał on bramkarza wyszkowian. Rezultat sportowego pojedynku wyrównali oni natomiast w ostatnich sekundach spotkania. – Przez około siedemdziesiąt minut to my dominowaliśmy w meczu i powinniśmy spokojnie wykorzystać sytuacje, których mieliśmy dużo. Uważam, że poziom meczu był słaby, na pewno nie czwartoligowy. Nasz zespół cały cza jest w budowie. Za jakieś półtora, dwa tygodnie będzie można powiedzieć czym będziemy dysponowali i jaką siłą będzie w czwartej lidze nasz Tygrys. Jestem bardzo zadowolony, że na treningach mamy bardzo dobrą frekwencję. Na każdych zajęciach mamy minimum dwudziestu zawodników – powiedział po meczu trener Tygrysa Robert Parzonka.

Tygrys: zawodnik testowany – Jakub Pasik, Kacper Piętka, Kamil Panufnik, Hubert Kornet, Mateusz Janusiewicz, Konrad Biesiada, Piotr Haber, Mateusz Podgórski, Mateusz Bartoszewski, Mateusz Gromysz. Po przerwie na murawie boiska zameldowali się ponadto Krzysztof Ufnal, Daniel Kuć, Bartosz Dróżdż, Kamil Walas oraz czterech testowanych zawodników.

Dodano: 23 września 2020 do kategorii Piłka nożna