Złoto dla Ekonomiczek

Reprezentantka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim Oliwia Kulik została wyróżniona tytułem MVP zakończonych w czwartek, 4 kwietnia, Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Drużyna, której barw broniła ona w czasie finału rywalizacji zajęła pierwsze miejsce w zmaganiach. O definitywnym osiągnięciu ZSE zadecydował finał rozgrywek. W ostatnim pojedynku sportowych zawodów zespół ZSE pokonał przedstawicielki Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Mrozach 3:0. Na trzecim miejscu siatkarskich potyczek uplasowały się uczennice Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim. W meczu o miejsca 3 – 4 zwyciężyły one reprezentację Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Mińsku Mazowieckim 3:1.
Sportowa impreza, która odbyła się w nowoczesnej hali sportowej ZS nr 1 zakończyła sympatyczna uroczystość wręczenia medali, pucharów i statuetek. Odbiorczyniami tych ostatnich pamiątkowych przedmiotów okazały się zawodniczki wyróżnione za turniejowe osiągnięcia indywidualne. W piątce tej znalazły się Oliwia Kulik, Katarzyna Zalewska (najlepsza siatkarka z ZSE), Katarzyna Majewska (najlepsza siatkarka z LO Mrozy), Aleksandra Smuga (najlepsza siatkarka z ZS nr 1) i Izabela Wiercioch (najlepsza siatkarka z ZS im. MSC). Warto podkreślić, że uroczyste podsumowanie zmagań uświetnił swoją obecnością wicedyrektor ZS nr 1 Paweł Domagała. Opiekunami zespołów byli Agnieszka Bąk (ZS nr 1), Lidia Wilczyńska (ZS im. MSC), Marcin Grzegrzułka (ZSE) i Krzysztof Pieniak (LO Mrozy). Skład zwycięskiej drużyny utworzyły natomiast Weronika Biernacka, Klaudia Woźniak, Zuzanna Banasiewicz, Katarzyna Zalewska, Aleksandra Mazurek, Edyta Dorbaczuk, Dominika Trzmiel, Patrycja Witkowska, Weronika Parol, Monika Wojtyńska, Oliwia Kulik, Marta Makowska i Natalia Siekiera.

Dodano: 29 grudnia 2019 do kategorii Siatkówka kobiet