You are here:  / Biuro i Biznes / „Dziś już wiem, że zapłacę od miłości podatek…” czyli pomysł na Walentynkowy prezent

„Dziś już wiem, że zapłacę od miłości podatek…” czyli pomysł na Walentynkowy prezent

Jeśli nie przepadacie za komercyjnym obliczem Walentynek mam dla was prosty pomysł na prezent, na który nic nie wydacie, a który będzie miał znaczenie!

Na początek pomyślcie o czynności, której wykonanie w waszym domu/związku jest problematyczne: Mycie naczyń? Wynoszenie śmieci? Wychodzenie z psem? Gotowanie obiadów? U nas to prasowanie koszul. Niecierpię prasowania koszul! Czego jednak nie robi się z miłości? 🙂 W tamtym roku zrobiłam dla męża taki talon na prasowanie 100 koszul. Zajęło mi to około pół roku, ale wywiązałam się z obietnicy.
diy walentynki, diy, walentynki, prezent walentynowy, pomysł na prezent walentynowy, pomysl na prezent walentynowy, macart.pl, co zrobić na walentynki, jaki prezent dla chłopaka, jaki prezent dla dziewczyny,pomysł prezent dla chłopaka, pomysł na prezent dla dziewczyny, pomysł na prezent dla męza, pomysł na prezent dla żony, jaki prezent dla męza, jaki prezent dla żony,
Tak prezentuje się zamknięta kartka.

Mam nadzieję, że ten pomysł stanie się dla was inspiracją do stworzenia podobnych kartek… może ze stertą piętrzących się naczyń? Może z podobizną psa? Oprócz dobrych chęci do jej wykonania wystarczą kartka papieru i kredki lub flamastry.

Powodzenia!