You are here:  / Biuro i Biznes / Producent mebli biurowych

Producent mebli biurowych

Firma POLMARCO rozpoczęła działalność na rynku produkcji mebli w styczniu 1981r. w Gdyni. W początkowym okresie naszej działalności produkowaliśmy meble do wyposażania mieszkań. Od 1989 r. rozszerzyliśmy zakres naszych usług o kompleksowe wyposażenie obiektów użyteczności publicznej w meble wykonywane według indywidualnych aranżacji wnętrz. Od tego czasu zrealizowaliśmy ponad 500 placówek bankowych oraz 200 innych obiektów użyteczności publicznej.
W 1995 r. uruchomiliśmy zakład produkcyjny w Łebie z nowoczesnym parkiem maszynowym umożliwiającym realizację najbardziej nietypowych projektów wyposażenia meblowego z zastosowaniem różnorodnych materiałów.
Naszymi klientami są firmy polskie, a od 2003 roku także firmy zagraniczne. Jesteśmy znaczącym eksporterem na rynki skandynawskie. Dzięki poczynionym w 2005 r. inwestycjom i zakupie nowych maszyn uruchomiliśmy w 2005r na dużą skalę produkcję seryjną mebli katalogowych. Oferujemy meble biurowe do obiektów użyteczności publicznej i placówek bankowych. W naszej ofercie znajduje się pełna gama systemów pracowniczych mebli biurowych takich jak: biurka, regały, szafy, kontenery oraz zestawy mebli gabinetowych.
Zdobyte doświadczenie na przestrzeni 25 lat działalności, poparte wysoko wykwalifikowaną załogą pozwala nam wytwarzać funkcjonalne i nowoczesne meble, na które udzielamy 2-letniej gwarancji. Potwierdzeniem długoletniego doświadczenia w zakresie produkcji mebli biurowych jest szerokie grono klientów, którzy docenili naszą jakość, sprawność funkcjonowania oraz kompleksową obsługę.